• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Lesní výroba

DeletedUser445

Guest
Při vylepšení Lesní výroby na lvl 4 se mi zablokovaly 2 Lesní výroby v okamžiku, kdy došlo k zaplnění skladu (Lesní mýtina lvl 3) na max vyrobenými Duchy dřeva.
Vyrobené Duchy dřeva ani nejde zrušit, protože se vůbec neotevře výrobní nabídka.
Pouze při kliknutí na Lesní výrobu dojde k cinknutí, ale nic se nestane.
 

Magni

Guest
Potřebujeme vyplnit šablonu, zde je návod.

Nicméně si myslím, že bude stačit promazat cache a cookies, pokud se nezobrazí ani nabídka na zrušení produkce. Pokud by ani to nepomohlo, odpoj portál od těch lesních výrob, případně portál od sídla. Ale radši bych viděl vyplněnou šablonu :)
 

DeletedUser445

Guest
Verze hry: 1.34.2
Mozzila v.54.0.1
Verze Flash Playeru: 26.0.0137
Operační systém: Win 7 Pro
Rozlišení obrazovky: 1280x1024
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5 posledni 4 dny

Detailní popis chyby: Při vylepšení Lesní výroby na lvl 4 se mi zablokovaly 2 Lesní výroby v okamžiku, kdy došlo k zaplnění skladu (Lesní mýtina lvl 3) na max vyrobenými Duchy dřeva.
Vyrobené Duchy dřeva ani nejde zrušit, protože se vůbec neotevře výrobní nabídka.
Pouze při kliknutí na Lesní výrobu dojde k cinknutí, ale nic se nestane.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. plnýsklad v Lesní mýtině
2. vyrobeno množstvý Duchů dřeva, kteří se už do skladu nevejdou
3. nelze otevřít výrobní nabídku ani pro zrušení výroby

Screen (obrázek) chyby:
 

Přílohy

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    891,6 KB · Zobrazení: 57

DeletedUser445

Guest
Potřebujeme vyplnit šablonu, zde je návod.

Nicméně si myslím, že bude stačit promazat cache a cookies, pokud se nezobrazí ani nabídka na zrušení produkce. Pokud by ani to nepomohlo, odpoj portál od těch lesních výrob, případně portál od sídla. Ale radši bych viděl vyplněnou šablonu :)
odpojení cest bylo samozřejmně první co jsem vyzkoušel
 

Magni

Guest
Díky za vyplnění :) Napiš nám prosím na podporu tiket, mrkneme na to :)
 

DeletedUser445

Guest
tak problém se jaksi vyřešil sám a to tak, že jsem vylepšil Lesní výrobu na lvl 4 (zadal jeho výstavbu).
tím došlo ke spotřebování surovin ze skladu a tím se odblokovala možnost výběru vyrobených surovin do uprázdněného místa.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru