• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Lepší elfí lukostřelci

DeletedUser492

Guest
Zdravím,
lukostřelci elfů by měli dělat větší poškození.
Ve všech bájích a pověstech o elfech se dozvídáme, jak výteční to jsou lukostřelci, a že meč tasí jen, když už jim nic jiného nezbude. Proto se zde nabízí otázka, proč šermíři mají větší poškození, když by tomu mělo být naopak. Je jasné, že tvůrci hry chtěli nějak vybalancovat lidi a elfy, ale proč to dělat na úkor toho, co už jaksi máme všichni zafixované? Já osobně jsem si elfy vybral právě kvůli lukostřelcům, bohužel mě čekalo hořké zklamání.
Proto navrhuji, aby se elfím lukostřelcům zvýšilo poškození a šermířům snížilo, což sice bude mít dopad na první bitvy, ale zpočátku se dají střety dobře vyjednávat, takže dopad nebude nijak značný.
 

DeletedUser34

Guest
no je to preto tak aby sa z lukostrelcov nestala priliš silná jednotka keď už dokáže strieĺať z dialky a vie sa tak skriť mimo dosah jednotky ktora nema utok na dialku a meč je kontaktná jednotka ktora potrebuje pri kontakte večiu silu a nemyslim že sa táto hra drží nejakej knižnej predlohy
 

DeletedUser492

Guest
Zatím jsem narazil pouze na jednu jednotku, před kterou se dá utíkat a přitom do ní střílet, aniž by měla možnost zaútočit na mě.
Řekl bych, že u hry obsahující ve svém názvu spojitost s elfy, by se dalo čekat, že se bude držet právě toho, co se o elfech traduje. Ano, vím, že to je jen vymyšlená rasa, ale i přesto by bylo pěkné, kdyby se i hry držely toho, co už je zažité, sice to občas tak úplně nejde, ale tohle není ten případ.
 

DeletedUser34

Guest
No mne tie Elvenar Bytosti modre pripominaju skorej z Filmu Avarar :)) ale zase jednotky ako tie stromy a čarodejnice pride viac ako tolkienovky
 
Nahoru