• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž Kvietko

Kvietko

Šéfkuchař
Výstřižekvv1.png
Milí elfové a lidičkové,
také se chci připojit k ostatním a chci vám všem popřát do nového roku. Chtěla jsem původně vytvořit nějaké básnické dílko, ale po několika pokusech, kdy jsem vyplodila něco na úrovni zvláštní školy, jsem od toho upustila :rolleyes: ;).
Konec roku bývá o bilancování, já jsem vlastně přesně před rokem objevila tuto hru.....a od té doby buduju, stavím, bojuju.....hra mi kromě samotného hraní přinesla ještě milou partu, která se spojila v jedno společenství :). Mimo to ještě často bývám na fóru, kde navštěvuju krčmu, proč ne že? Chlap mi chodí do hospůdky a já do krčmy... Jsem soutěživý typ a jsem vděčná za jakoukoli soutěž. Proto bych chtěla poděkovat všem, kdo se na nich podílí a pak hráči s nickem iDavis, jehož neoficiální stránky mi pořád pomáhají.
A teď to hlavní, proč píšu. Chtěla bych vám všem popřát do nového roku 2022 euforii ze hry, chronickou spokojenost, nevyléčitelný optimismus a doživotní štěstí.
 
Nahoru