• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kvetoucí obchodní cech

Eragon92

Znalec fóra
Chci se zeptat, má někdo postavený kvetoucí obchodní cech a je u Orků případně u Lesních duchů?

Jde mi o to jestli se vůbec vyplatí ji stavět. Jak je rychlá výroba u duchů? Je to stejně otravné jako u Trpaslíků nebo rychlé jako u Víl případně něco mezi jako jsou Orkové?
 

GorGlin

Veterán
Na tohle asi nedostaneš jasnou odpověd, protože já s trpaslíky neměl problém a u orků měl pocit, že porodím ježka proti srsti.
Kvetoucí obchodní cech ted chci postavit, ale já chci nakonac postavit všechny divy.
Elfí surky se produkují po dobně jako ostatní jen s tím rozdílem, že lesní výroba jede 4 věci jednu po 3 hodinách a tři po devíti
to je celkem svižné, takže když najdeš místo pro dost budov, věřím , že nebudeš mít problém.
Limitní je v tomhle mana.
Potřebuješ jí na výzkum, potřebuješ jí na produkci a potřebuješ jí na stavbu.
A krom toho ti jí autor každý den zdaní.
A protože produkce many není čmelákem ovlivněná, asi bych ten cech moc nehrotil.
o to víc jak užitečné má další bonusy
 

Eragon92

Znalec fóra
Taky jednoznačnou odpověď nečekám ;), čekal jsem přesně něco jako jsi napsal ty... A děkuji, pomohl jsi mi, raději počkám až se konečně došourám k Lesním duchům a pak uvidím, ten cca měsíc už to vydrží díky
 
Nahoru