• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kutilská dílna

Elf 2000

Kolemjdoucí
Rád bych se zeptal, jak zprovoznit Kutilskou dílnu. Kamarád, co taky hraje, když otevře Dělnickou chatrč, tak kromě záložek Výroba a Vylepšit má právě i záložku Kutilská dílna. Kapitolou to nebude, on hraje o 3 kapitoly níž.

Děkuji
 

Lovec Krys

Legenda
Z nějakého důvodu se Inno rozhodlo, že to bude "testovat" na části hráčů a nechalo to tak dodnes.

Buď rád, že ji nemáš, akorát tam můžeš za výhody koukat do zblbnutí na reklamy (i jedna reklama je dle mého příliš mnoho).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Dílna má pro 21. kapitolu jednu výhodu. Při správném rozvržení přihazuje 20% z výroby many denně. To je dost slušný počin.
 

Jasnost

Učedník
Dílna má jen tu výhodu, že kdykoliv na ní najedeš, tak vyskočí hláška klikni na mě! Klinkni na mě a koukni se na reklamy! Ne tohle tam nepíše, nevím co přesně, ale pořád na sebe upozorňuje
 

Deleted User - 848903760

Guest
Mě se odměny za reklamy libí. Dost často dostavám 17 dia za poklad u města. Mám pořád nedostatek many, orků, semínek a urunia tak 20% navíc při sběru je k nezaplacení. A nakonec jsou to 3VB denně navíc ve výzkumu. Na pc trvají většinou 5 (někdy 10 sekund) to je cca 2 minuty za den.
 
Nahoru