• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Kulturní budovy a Runy pro Divy

DeletedUser1777

Guest
Zdravím, chtěla bych navrhnout několik úprav do hry a věřím, že by to uvítalo více lidí:

1. Kulturní budovy (dále jen KB) za diamanty jsou pěkné, dávají ve hře výhodu oproti normálním KB, ale bohužel postupem hry starší budovy zabírají místo a je potřeba je nahradit, a tady je oproti normálním KB problém, že pokud je zbourám, "NEDOSTANU ZPĚT ŽÁDNÉ SUROVINY ANI DIAMANTY", což je poněkud nefér pro hráče.

Návrh spočívá v tom, aby při bourání KB za diamanty, bylo vrácena kupní cena např. v surovinách, jako je tomu u klasických KB, nebo nějaké % diamantů do této KB vložených, myslím, že toto by nijak extrémně nepoškodilo ekonomiku hry, ba naopak by si hráči pořídily KB třeba dražší, když budou vědět, že za demolici se jim část investice vrátí.


2. Runy do divů světa, je spousta možností jak runy získat, ale problém nastává, když máme divy již postavené, a při získávání run nám systém dává opět "RUNY NA JIŽ POSTAVENÉ DIVY" což by nebyl problém, kdyby tyto runy bylo možné nějak využít, což nejde.

Návrh spočívá v tom, aby u divu, který máme runami již otevřený a dostáváme na ně RUNY, bylo možné tyto přebytečné runy "ZNIČIT NA ÚLOMEK" a ten klasicky použít jinde.

Děkuji za přečtení a podporu návrhů.
 

DeletedUser1198

Guest
@Donya Ve své hře diamanty používám, ale podle mne by si měl každý rozmyslet, na co je použije, návrh na vrácení byť jen části diamantů dle mého názoru neprojde ani omylem, proto je používám hlavně na herní prostor a přikoupil jsem stavitele, rozhodně mi ale nepřijde nefér, že nedostanu nic zpět. Vždyť i v reálu, když si něco koupím a pak to rozmlátím, nikdo mi nic nedá zpět :) K runám: pokud by se měly dát štěpit, tak jedině tehdy, je-li div vystavěn na max. úroveň (a kdo ví, jaká jednou bude :) ), i zde si myslím, že návrh neprojde i když byl již mnohokráte zde diskutován a to v mnoha podobách, osobně bych nějaké řešení uvítal.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ale to přeci i když si v reálu postavíš budovu za peníze (materiál, pozemek, služby,...) tak po zbourání nebo zapálení nic zpět nedostaneš :D Ale ve hře za suroviny ano :) Nevím jestli je teda tento argument tady vhodný... Protože třeba za prodané kulturní budovy hráč dostane polovinu zpět. Tak proč by tady ne. Samozřejmě ne polovinu, to by bylo dost. Navíc, je jasné že za prostor nebo stavitele ti nevadí, že bys nic nedostal zpět. Protože není žádná možnost, jak zpět něco dostat - to přeci nejde prodat nebo vrátit :rolleyes:

Mě osobně už to taky párkrát napadlo. Nějakou malou část, řekněme 10%. Ale je fakt, že tohle zavedené asi určitě nebude. Bohužel. Holt to musíme přežít, no :D
 

DeletedUser1776

Guest
Donya myslím, že návrh dobrý, byl bych pro nějaké řešení od tvůrců, je jasné, že diamanty to nemusí nutně být, ale vzhledem k demolici ostatních budov by se něco vrátit mohlo u těch run by to bylo fajn, také mám několik run navíc bez využití :)

pes63 řekl bych, že to bylo myšleno tak, že když za kulturní budovy za suroviny je po zbourání část surovin navrácena, ale za kulturu za diamanty, což je dražší měna, nedostane zpět nic, což mě také přijde nefér, k runám jsem psal výše.

GoldAngelcz myslím, že Donya to myslela tak, že by mohla být nějaká kompenzace když u ostatních budov je :) nevím jestli ten argument o pálení byl na návrh nebo psa :) tak se omlouvám jestli jsem to nepochopil

A osobně řeknu, že mě přijde zbytečné sem tahat real, a nějaké bourání v reálu, když se bavíme o hře a zavedeném systému :)
 

Deleted User - 42211

Guest
I když si diamanty nekupuji, tak s tímhle souhlasím. Opravdu za diamantové budovy nejdou nazpět ani suroviny? Vím, že diamanty se nenavrátí, ale myslela jsem, že alespoň suroviny přepočítané dostanete nazpět. A pokud ne, tak by to tak mělo být, podporuji návrh ;)
 

DeletedUser1198

Guest
Náklady na výstavbu kulturní budovy za diamanty jsou jen diamanty, tak co by kdo chtěl vracet? Kladívka nebo mince, které neinvestoval? Nerozumím. Nebo by chtěl někdo jakýsi přepočet? Ehm, osobně nesouhlasím.
 

Alexandrie16

Pokročilý žák
S těmi runy. Nezapomínejte, že na 6. a 11. úroveň je budete potřebovat znova. S tím bych souhlasila, jen kdyby to bylo nějak třeba stornováné až po té 11. úrovni, kdy runy z toho divu už nebudou potřeba.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
nespoléhal bych na to, že divy budou končit 15. úrovní. Stejně tak jako nekončily na 10. Takže runy určitě budou ještě potřeba a zásoby run na ně se budou hodit :)
 

DeletedUser1776

Guest
Aha tak to jsem nevěděl, to se omlouvám s těma runama, že budou ještě potřeba :) ale tak stejně by na konci něco mohlo být :)
 

DeletedUser1777

Guest
Tak pokud jsou runy i nadále potřeba tak to je v pohodě, to jsem vážně netušila. Myslela jsem, že se mi tam jen hromadí a nemají dalšího využití. A s těma KB za diamanty jsem nemyslela, že by se vracelo nějak přehnaně moc % nazpět (10-15%) jako motivace na koupení další KB. Kdyby nebylo potřeba řešit prostor tak je mi to jedno nechám si každou co jsem koupila, ale přece i KB které stavíme je potřeba vyměňovat za lepší a dokonalejší. Za každou se vám něco navrátí a za tyhle nic. Byl to jen návrh a názor na věc.

pes63:Ano každý si rozmyslí co koupí, ale to přece děláš i z KB které stavíš a časem je potřeba je vyměnit....A ano logicky taky mám koupeno herní místo a stavitele a nečekám, že za tohle by mělo být něco navráceno, protože tohle není potřeba a ani možnost nějak mazat či zdokonalovat.
 

DeletedUser1198

Guest
@Donya já Ti rozumím a chápu, jen mám prostě jiný náhled na diamanty. Je to prémiová měna, za reálné peníze, vystavěno je za pár vteřin. A přijde mi to jako cena za něco, co chci teď hned. (Není to o nutnosti, s tím snad může každý souhlasit) Cena je stanovena a není to pro mne cena z tržnice, kde bych smlouval. Ne, že by nebylo příjemné, dostat něco zpět, to bylo, ale z mého úhlu ohledu je to nelogické a jsem pevně přesvědčen o tom, že marketing gamesy o něčem takovém nebude chtít slyšet. Jistě mají spočítáno, co je pro ně výhodnější. Ale jak jsem napsal, pro mne je to tak, jak to je správné i když rozumím a chápu, že pro mnoho hráčů tomu tak není.
 

GorGlin

Veterán
Také si myslím, že tohle neprojde.
Jak tu padlo, runy budou potřeba později a s trochou dobré vůle jich budu mít v divu tolik, že po dokončení 5. lvl je nasypu do kruhu dokud se nenaplní a jedeme dál.

Diamanty zpět dostaneme v okamžiku, kdy se vracená částka zahrne do ceny.
Koupit je není nutnost máme je jako bonus. Oproti jiným hrám, buďmě rádi, že je máme na pořád, pokud budem chtít a ne jen dočasně.
 

DeletedUser308

Guest
Zdravím, chtěla bych navrhnout několik úprav do hry a věřím, že by to uvítalo více lidí:

1. Kulturní budovy (dále jen KB) za diamanty jsou pěkné, dávají ve hře výhodu oproti normálním KB, ale bohužel postupem hry starší budovy zabírají místo a je potřeba je nahradit, a tady je oproti normálním KB problém, že pokud je zbourám, "NEDOSTANU ZPĚT ŽÁDNÉ SUROVINY ANI DIAMANTY", což je poněkud nefér pro hráče.

Návrh spočívá v tom, aby při bourání KB za diamanty, bylo vrácena kupní cena např. v surovinách, jako je tomu u klasických KB, nebo nějaké % diamantů do této KB vložených, myslím, že toto by nijak extrémně nepoškodilo ekonomiku hry, ba naopak by si hráči pořídily KB třeba dražší, když budou vědět, že za demolici se jim část investice vrátí.


2. Runy do divů světa, je spousta možností jak runy získat, ale problém nastává, když máme divy již postavené, a při získávání run nám systém dává opět "RUNY NA JIŽ POSTAVENÉ DIVY" což by nebyl problém, kdyby tyto runy bylo možné nějak využít, což nejde.

Návrh spočívá v tom, aby u divu, který máme runami již otevřený a dostáváme na ně RUNY, bylo možné tyto přebytečné runy "ZNIČIT NA ÚLOMEK" a ten klasicky použít jinde.

Děkuji za přečtení a podporu návrhů.
to je podle mě dobrý nápad užitečný
 
Nahoru