• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kulturní bonusy eventových budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2333
  • Vytvořeno

DeletedUser2333

Guest
Dobrý den,
rád bych se zeptal, proč mi bonusové budovy dávají méně kultury než by měly. Jsem ve 4 části a dostávám kulturní bonus pro 3 část. Přitom u elfů to kamarádce dává tak jak má.

Díky za odpověď.
 

Přílohy

  • elvenarforum.jpg
    elvenarforum.jpg
    194 KB · Zobrazení: 63

Magni

Guest
Zdravíčko! :) Protože v době získání budovy jste se nacházel ještě ve třetí kapitole :) Hodnota budov se nezvětšuje, je stálá a neměnná. Postup do další doby na ní tedy nemá vliv a její hodnota se nezvětší. Vždy už bude mít hodnotu třetí kapitoly.
 

Mistylady

Znalec fóra
Aha, tak já jsem taky myslela, že s postupem na další úroveň se zvednou i budovy... tak to je naprd no :D Je později můžu teda vyházet a vyměnit za jiné...a přitom jsou tak krásné :D
 

DeletedUser2333

Guest
tím pádem jsou mi ty budovy k ničemu, protože později mi stejně nebudou stačit, to jsem tedy čekal trochu něco jiného, když je to eventová budova... ale díky za odpověď, přeji příjemný den :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Ale později není teď. V momentální situaci jsou tyto budovy více než dostačující. Je to stejné, jako s jinýma kulturníma budovama. Také se nezvětšují, musíte je zbourat a na jejich místo postavit nové, výkonnější. eventové budovy mají tu výhody, že pro danou kapitolu poskytnou více bodů, než ty, ke ktrerým se dostanete. Navíc poskytují vybrané i populaci, které je vždy nedostatek. Zas tak černě bych to neviděla. nesmíte se upnout na to, že když něco máte, bude to nadosmrti. tak to nefunguje ani v reálném životě ;)
 
Nahoru