• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Kulturní body

Vyhovuje vám 10h cyklus?

  • Ano

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ne

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    5

Eragon92

Znalec fóra
[Shrnutí] - zvýšení vědomostních bodů
[Podrobnosti] - Nevím jak vám ale mě 10h cyklus vědomostních bodů příliš nevyhovuje. Proto bych uvítal kdyby se vědomostní body zvedly z 10 na 12. 1bod/h bych zachoval.
[Důvody] - 10h cyklus mi jak z osobních tak pracovních důvodů nevyhovuje
[Dopad na jiné herní prvky] - naprosto žádné
 
Naposledy upraveno:

GoldAngelcz

Velmistr písma
tím cyklem myslíš asi motivování (nebo spíš bonus z motivování kulturní budovy), mám pravdu? A těmi 10 hodinami myslíš 8 hodin, ne? Pokud ne, pak jsem na větvi :D

Jinak, spoustě lidem nevyhovuje něco z osobních nebo pracovních důvodů. Třeba délka produkce (což tu někdo nedávno psal), někomu by se hodilo místo 9 hodin 12. Nebo možnost v manufakturách menší než 3 hodiny jako je to u dílen a podobně... Ale bohužel nejde přizpůsobit hra každýmu hráči zvlášť, vždycky se najde někdo komu to nevyhovuje, protože každý má jiný osobní volno a pracovní dobu/směny. Prostě to nejde :) A taková razantní změna postavená na tom, že třeba zrovna mě se to prostě nehodí mi přijde zvláštní a divná (ale chápu to, taky by se mi hodily třeba 12ti hodinovky v manufakturách). Stejně tak si myslím, že tyhle "základní principy" hry prostě vývojáři nezmění. Ale to je jen můj názor.
 

Eragon92

Znalec fóra
Jsem to zase blbě napsal - měl jsem namysli vědomostní body, už jsem to opravil... omlouvám se

A k tomu co jsi psal- je to nápad jako každý jiný, nebo to dáváš návrh které se tobě nelíbí a nevyhovují ti? Pokud se nás najde dost komu by to víc vyhovovalo mohli bychom mít šanci. Navíc podlě mě 12h cyklus je mnohem víc logičtější už kvůli prac. směnám v ČR. Bohužel na fóru je celkem mrtvo takže tomu taky moc nedávám, za zkoušku ale nic nedám :). Navíc to podle mě zas tak razantní změna není jde o přidání 2 bodů aby byl 12h cyklus.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jo tak, no pak je to něco jiného...

To ne, jen uvažuju tak, že jsou prostě nějaké pevně dané funkce hry. Třeba stavby budov, ceny budov a podobně. Stejně tak jako třeba délky produkce v dílně nebo právě ta motivace kulturních budov. Ono hodně se moje odpověď změní, když už vím co jsi měl vlastně na mysli :D protože takhle jsem reagoval na něco jiného. S kulturou by to bylo podle mě nemožné, ale tohle by takový problém být asi ani nemusel, to je pravda.

ebo to dáváš návrh které se tobě nelíbí a nevyhovují ti?

vždy jsou dvě strany. Ti kterým se to líbí nebo kterým to nevadí. A ti kteří to nechtějí a vadí jim to nebo nevyhovuje. Jak se tedy rozhodnout aby se neukřivdilo a neublížilo všem a zároveň uspokojilo to všechny? Nejde to prostě :)
 

DeletedUser180

Guest
Mně by třeba vyhovoval systém z jiné hry, kdy bych si já sám určil kolik výzkumných bodů chci vyrobit.
Prostě by existovala laboratoř, která by obsahovala na každém levlu jinou produkci výzkumných bodů.
Levl 1 - 24 VB za den.
Levl 2 - 28 VB za den
Levl 3 - 35 VB za den
Levl 4 - 41 VB za den
atd.

Náklady na stavbu na levl 2, 3 ..... by samozřejmně byly vysoké, aby si člověk nepostavil za 2 dny laboratoř na levl 10.
 

Eragon92

Znalec fóra
Jo tak, no pak je to něco jiného...

To ne, jen uvažuju tak, že jsou prostě nějaké pevně dané funkce hry. Třeba stavby budov, ceny budov a podobně. Stejně tak jako třeba délky produkce v dílně nebo právě ta motivace kulturních budov. Ono hodně se moje odpověď změní, když už vím co jsi měl vlastně na mysli :D protože takhle jsem reagoval na něco jiného. S kulturou by to bylo podle mě nemožné, ale tohle by takový problém být asi ani nemusel, to je pravda.



vždy jsou dvě strany. Ti kterým se to líbí nebo kterým to nevadí. A ti kteří to nechtějí a vadí jim to nebo nevyhovuje. Jak se tedy rozhodnout aby se neukřivdilo a neublížilo všem a zároveň uspokojilo to všechny? Nejde to prostě :)


Jsem mamlas no a blbě to napsal, hlavně, že jsem na to myslel ať to znova nenapíšu blbě protože už jsem se takhle párkrát přeřekl :D O:)

Jinak máš pravdu nikdy se nazavděčíš všem. Tak to je a vždy bude a nejen ve hrách. Proto by se mělo debatovat a náchzet kompromisy. Co se týká kulůry ta je podle mě nastavena dobře s tím problém nemám a co se týká výroby tak hold vždy volím v tu chvíli menší zlo když mi zrovna nepasují časy. Ale u těch VB nemám na výběr a proto by drobné navýšení myslím nemuselo vadit...
 

DeletedUser34

Guest
Jsem mamlas no a blbě to napsal, hlavně, že jsem na to myslel ať to znova nenapíšu blbě protože už jsem se takhle párkrát přeřekl :D O:)

Jinak máš pravdu nikdy se nazavděčíš všem. Tak to je a vždy bude a nejen ve hrách. Proto by se mělo debatovat a náchzet kompromisy. Co se týká kulůry ta je podle mě nastavena dobře s tím problém nemám a co se týká výroby tak hold vždy volím v tu chvíli menší zlo když mi zrovna nepasují časy. Ale u těch VB nemám na výběr a proto by drobné navýšení myslím nemuselo vadit...

neboj časom sa to upravi aj na FoE začinali z 10 bodamy a teraz je uz 12 no aj tu si to čas ukáže
 

adamnet

Učedník
Já bych přivítal používat VB i u obchodníka.Někdy se VB nedají použít,třeba je málo zboží na výzkum.
 
Nahoru