• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kultura v mínusu

jacinda

Guest
Ne že bych si stěžovala :-D ale není divné, že vás to pustí do -kultury? Já zbořila kvůli většímu baráku pár věcí a jsem v kultuře -996 než se to postaví. Jasně, člověka to nepustí dál, ale to mi nevadí. Za 14 hodin budu vysmátá. Kdybych měla čekat na otevření dalšího pole abych se vešla, trvalo by to nejméně dva dny.
ve forgi mají blok, který zamezuje dostat se do mínusu. Člověka to nutí líp hospodařit s prostorem.
 

DeletedUser434

Guest
Hoj taky semi zdá že stou kultůrou neí něco v pořádku potřebnou mám nižší než skutečnou ale pořád padá na 160% a kolykrát si toho ani nevšimnu a samozdřejmě pozbýrám výrobu tak dokola stavím pořád kulturky vým že když povyšuju tak to něco odečítá jenže se my to dostaví a odečte znova tak nevím jestly je to chyba jo a eště jedna věc když mě motnou sousedi tak to bonus sice ukáže na tý budově i dobu po kterou to platí ale nhned jak to skončí aniž bych cokoliv stavěl nebo povyšoval tak taky 160% potřebnou mám tak okolo 700 a skutečnou už přes 1300 celkem přes 2000.
 
Nahoru