• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Královna moří

Lovec Krys

Legenda
On je tam ještě jeden úkol na akademii. A úlomky kouzel se bez ní nezískají.

@Zemin Jsou i lidi (města), co nemají postaveny ani kasárny, natož akademii.
Z jednoduchého důvodu - ušetří se tím místo. Důvody, ty už jsou různé.
 

DeletedUser4530

Guest
Ano. To jsem už tuhle četl.
Ale popravdě to moc nechápu. Proto jsem se ptal na důvody.
Nic víc, nic méně. Prostě mě to jen zajímá.
 

DeletedUser4530

Guest
Zemine, člověče, asi Ti blbne mobil. :)
Až budeš mít chvilku, tak napiš.
 

zemin

Pokročilý žák
Ano dalo i nedalo. Začal jsem stavět město tak aby se mi líbilo. Jako reálií. Časem jsem zjistil že nějakým kompromisům se nevyhnu, ale moc se mi líbí to že to funguje na základu lide- práce- zboží.. kulturní budovy. Na kouzla moc nesázím. Akademie je mi nesympatická a neměl bych z ní žádnou radost, ale bral bych ji jako nutné zlo a snažil bych se jí schovat někam do křoví. Jenže ona je velikánská.
 

zemin

Pokročilý žák
On je tam ještě jeden úkol na akademii. A úlomky kouzel se bez ní nezískají.

@Zemin Jsou i lidi (města), co nemají postaveny ani kasárny, natož akademii.
Z jednoduchého důvodu - ušetří se tím místo. Důvody, ty už jsou různé.

O potěš. Teď jsem dokončil 27 úkol s odřenýma ušima. Vyplatí se mi na to tedy radši vyprdnout ono se dá hrát i beztak. Holt počkám na další... Čas mám

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

zemin

Pokročilý žák
O těch kasárnách mám taky pochybnosti...moc toho nevybojuju. Převážně zaplatím. Cvičiště už jsem zrušil.
 

DeletedUser5695

Guest
@Zemin pro ty, co začali před rokem a možná i dříve, je akademie povinná v rámci vývoje, nelze ji vynechat
 

zemin

Pokročilý žák
@Arweene
No já začal někdy letos na jaře a tak jsem zatím ucho. Akademii po mě nikdo nechtěl, zatím v běžné hře se bez ní obejdu celkem v pohodě. Jen ty eventy.

// Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Fjorgyn

Znalec fóra
@Zemin - Akademie je více méně potřeba pořád a v eventech prakticky neustále. Chápu, že se Ti nemusí líbit budova, ale kouzla jsou praktická a řemeslná výroba obsahuje velice užitečné věci. Mimo jiné umí měnit plánky za KR, ale člověk musí být ve společenství, které je dokáže získat v turnajích.

Město může být hezké i efektivní, ale jestli se zaměřuješ jen na krásu, pak se nedá nic dělat a moc nepočítej s odměnami v událostech :)
 

DeletedUser5695

Guest
Elfí akademie se mi líbí, až na ty barvy po vylepšení, a s postupujícím vývojem se z ní stane budova malá.
 

DeletedUser4530

Guest
Já vím že už to tady bylo. Ale já měl truhlu na želvě teprve podruhé.
Tohle by mě snad nikdy neomrzelo.
Vážně parádní. :)


IU1hv4e.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru