• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy 2022

Lovec Krys

Legenda
Ne, funguje to jako všechny sety - bonusy se počítají pouze z různých druhů budov. 4 fontány vedle sebe budou bez bonusu.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Myslel jsem si to.
I tak si pár fontán nabrnkám, páč mají 4164 many na políčko (přep. 3569,1), což je po kouzelné chatrči a měsíční továrně třetí nejlepší výrobna, co bych měl k dispozici. Částečně nahradí zastaralá lávová vejce (
1671959846758.png
). Budou mít téměř dvojnásobnou výnosnost na pole.
 

Mescal

Znalec fóra
Ne, funguje to jako všechny sety - bonusy se počítají pouze z různých druhů budov. 4 fontány vedle sebe budou bez bonusu.
Dovolím si oponovat, byť tedy u jiného setu. Mám vedle sebe Náměstí poutníka+Panství poutníka+Náměstí poutníka - viz screenshot a tyto budovy se chovají jako hodně výkonný manový set.
Snímek obrazovky z 2022-12-25 19-02-21.png
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No jo, ale musím mít hlavní budovu setu, že? Tedy jestli tady vlasně nějaká je.
Jdu vyrobit naplánovaných 6 fontán. Pak se uvidí.

Tak dvě fontány vedle sebe přinášejí navíc naprostý prd. Třeba to chce něco ze sady mezi.
Zkoušet to nebudu.
Možná příště. To už zřejmě nebudu mít nic důležitého k hraní.
Howgh.
 

Ezran SVK

Učedník
Dovolím si oponovat, byť tedy u jiného setu. Mám vedle sebe Náměstí poutníka+Panství poutníka+Náměstí poutníka - viz screenshot a tyto budovy se chovají jako hodně výkonný manový set.
Zobrazit přílohu uživatele 6435
Mescal - tak ako píše schoenfeld , keby si mal namestie + namestie + panstvo tak by to krajne namestie malo mať o bonus menej,

Schoenfeld - nemusíš mať žiadnu hlavnu budovu setu(také asi ani nie su), stačí že je to iná budova setu
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No jo, přepočet mi ale říká, že žádná další budova setu pro mne není zajímavá.
Navíc jsem už na začátku po zkušenostech s měsíční knihovnou zavrhl používat cokoli podobného, páč se to dá přemístit bez ztráty kytičky vždy a pouze po ukončení produkce.
Tak fontány výběrově přiškvařím k městovárnám a je to.

Později: Do textu jsem přidal tučné slovíčko, aby bylo jasno.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Mescal Podle pravidel setů by spojení Náměstí poutníka-Panství poutníka - Náměstí poutníka měly mít všechny 3 budovy po jednom bonusu. Pokud to máš jinak, tak je to první takový případ který by se choval jinak než ostatní sety.
 

karhol

Znalec fóra
Náměstí i Panství poutníka mám postavené (každou budovu 2x vedle sebe) - pokud je tento set za účelem výroby many, pak opravdu stačí pouze tyto dvě budovy, neboť dává maximální bonus many. Náměstí má jen jediný možný bonus za sousedství a Panství má další 4 možnosti (3x relikvie + spojovací činidlo) - u mně neaktivní.
 

Lovec Krys

Legenda
@Mescal Ano, došlo k nepochopení, já psal pouze o bonusech bez ohledu na konkrétní produkci (taky používám neúplný set na manu (s plným bonusem na manu))
 

Waso

Učedník
Nějak nemohu najít objekt
"Zamrzlá fontána". Ze sady.
Mám v těch 8mi dnech ještě šanci, nebo ji mohu už oplakat???
 

Boobika

Pokročilý žák
tusim ze ti jeste muze vyskocit pri "vymene" po 5 krocich. aspon me tam nejaky ten set takhle skocil
 

Angedev

Velmistr písma
Myslíte, že zítra můžu ještě očekávat denní příděl klíčů? Potřebuju ještě 2 dárky, dost by mi to pomohlo :D
 
Nahoru