• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Koulovačka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2070
  • Vytvořeno

DeletedUser2070

Guest
Taky jste si u kulturní budovy KOULOVAČKA všimli, že tomu orkovi pokaždé ta koule vypadne z ruky? Já si toho všiml teprve dneska a dost mě to pobavilo :) S ním v týmu bych být nechtěl :D
 

Santerr

Veterán
Jo, všimla jsem si toho hned, co se lidem objevila ve městech :D
Kolikrát sedím a pár minut se koukám, jak mu to "jde" ;):D Na zlepšení nálady je to ideální, člověk si pak může říct, že větší nemehlo, než ten ork, bejt nemůže ;)
 

DeletedUser467

Guest
Když se podíváte pořádně, tak uvidíte, že schytal ránu od trpaslíka, proto mu ta jeho koule vypadla. Není to tak ani o tom, že by byl neschopný to hodit, ale byl prostě pomalejší :) Eragone chtít můžeš, ale už máš smůlu - je to kulturní budova ze zimního eventu, která byla jako denní odměna hned někdy ze začátku. Ale třeba ji příští event zopakují :)
Event_DailyReward_2_2x3%2B%25281%2529.gif
 

DeletedUser2070

Guest
Tak toho trpaslíka jsem si nevšiml :D Ale už to vidím :) Promiň Orku, že jsem ti tak křivdil :D
A přesně kvůli těmhle malým detailům se mi tato hra velice líbí, kolikrát se přistihnu jak se třeba 30 minut jenom tak kochám. Možná mi někteří porozumí ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Thespia mi pokazila veškerou radost. :(:D:D:D Ale stejně se na to moc pěkně kouká, musím říct, že odměny v zimním eventu se jim vážně moc povedly. ;)
 

Eragon92

Znalec fóra
Když se podíváte pořádně, tak uvidíte, že schytal ránu od trpaslíka, proto mu ta jeho koule vypadla. Není to tak ani o tom, že by byl neschopný to hodit, ale byl prostě pomalejší :) Eragone chtít můžeš, ale už máš smůlu - je to kulturní budova ze zimního eventu, která byla jako denní odměna hned někdy ze začátku. Ale třeba ji příští event zopakují :)
Event_DailyReward_2_2x3%2B%25281%2529.gif

K těm co chodím to nemá ani jeden aspoň jsem si teda nevšiml tak proto jsem nechápal :D... A smůlu nemám, už podle obrázku ta budova byla velká a pokud nedávala lidi (a doufám, že ne :D ) tak bych ji nebral, protože bych ji stejně za chvíli musel dát pryč a to by byla škoda vloček
 
Nahoru