• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Komunikace

Schoenfeld

Znalec fóra
V mně známém internetovém prostředí, když chci někam něco napsat, tak mi tam bliká kurzor, což je pro mne znamení, abych psal.
Tady je to jinak.
Když otevřu vysouvací kecblok, tak se buďto objeví blikající kurzor, nebo musím na psací řádku bliknout, a teprve pak se kurzor objeví a můžu psát.
To by ještě šlo.
Jenže když píšu text a musím se přitom vrátit do hry. tak potom kmitnu okem na kecokno, tam bliká kurzor, a lety zavedeným automatismem pokračuji ve psaní, tak se mi při rychlém psaní nic nezapíše a naopak se mi může podařit téměř zavřít hru.
To nejde udělat tak, jak už jsme od počítačového pravěku zvyklí: bliká to - sem piš? Nebliká to - klikej, dokud to nezačne blikat, pak teprve piš?
Kromě toho posouvaní textu skáče a neposouvá se. Možná za to může můj počítač nebo síť. Ale trochu to štve.
Je ke zvážení, zda by byla možnost v kecbloku, když se něco napíše a pošle, text později upravit. Stejně jako tady na fóru. Ale, přiznám se, nejsem v tom úplně názorově vyhraněný.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru