• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kladiva při turnajích

DeletedUser2333

Guest
Zdravím,
rád bych se zeptal, podle čeho se určuje cena provincie v turnaji. Nechápu totiž, proč mi to pořád v turnajových provinciích žerou střety kladiva. Jsem u trpaslíků a pořád to po mě chce kladiva, avšak v takových pálkách, že mě to začíná silně s....

Děkuji, s pozdravem
 

DeletedUser1964

Guest
To by mě taky docela zajímalo, protože v posledním mramorovém turnaji jsem nabyla dojmu, že jediné co po mně chce jsou elixíry - dostala jsem se až na 0 a to jsem měla slušnou zásobu.
 

DeletedUser2345

Guest
Zdravím,
cena vyjednávání v turnajové provincii je určena několika skutečnostmi. V první řadě bych rád poznamenal, že není známo žádné pravidlo, podle kterého by se dalo vypočítat, kolik přesně a čeho bude střet stát.
Cena je ovlivněna především typem turnaje (elixírový, ocelový...), dále Vaší úrovní (respektive vaší kapitolou, ve které se nacházíte ve Výzkumu), úrovní provincie a číslem, které udává, kolikátá provincie v pořadí to vlastně je.
 

Maxa

Znalec fóra
@Safa bud rad, ze to chce kladiva. az po tobe 1 stret bude chtit 3x 8000 od kazde urovne materialu, jeste budes vzpominat na kladiva ;)
 
Nahoru