• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Klávesové zkratky na Wiki

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

CherryFlower

Guest
Zdravím, hledala na Wiki seznam klávesových zkratek, čekala bych je nejspíš v kapitole rozhraní, ale tam jsem je nenašla. Dají se někam doplnit?

Dík Cherry
 

Sindri

Guest
Jelikož se jedná o doplnění obsahu Wiki, přesouvám do její sekce a předávám slovo @Ódin ovi. ;)
 

CherryFlower

Guest
Dík, nevěděla jsem kam to napsat, protože to není špatný překlad, ale něco chybí :)
 

CherryFlower

Guest
Dík, to bude super... a i nějaký popis jak se používají... zkoušela jsem ty čísla na zadávání výroby, ale nepřišla jsem na to, kdy a kde mám to číslo zmáčknout :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jak se říká: „Všechno bude!“ :D

Zítra na to mrknu, na mobilu se pracuje špatně... :)
 

CherryFlower

Guest
V pohodě, tak akutní to není :) Jen to radši píšu hned jak mě to napadne, jinak to zmizí v propadlišti dějin. Jo kdyby takhle někdo prošel moje nápovědy k programu, to by bylo super :-D Jenže co by to četli že, to si radši zavolají :-D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ještě jednou zdravím @CherryFlower,

s potěšením Ti oznamuji, že zkratky byly na Wiki přidány, viz ZDE.

Pokud by Tě ještě něco podobného napadlo, tak neváhej svůj nápad zveřejnit.

Ještě jednou díky. ;)
 

CherryFlower

Guest
Děkuji, to je rychlost :)
Můžu ještě jednu technickou?... Jak tam píšeš anglický název upozornění - notifikace.... šlo by to přidat i k těm dalším písmenkům a dané písmenko zvýraznit? ... je jasné, že písmenka jsou na základě anglických textů, tak aby to bylo zapamatovatelnější :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Že bych měl učit hráče anglicky? :D Je to česká Wiki, tudíž se mi tam moc nechce cpát angličtina... ;) Člověk, který lehce umí anglicky a trošku uvažuje logicky, tak si tyto písmenka přiřadí sám. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru