• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Kdo už má runy

DeletedUser189

Guest
Je škoda, že není vidět, kdo už má postavené runy, nedalo by se to nějak roslišit třeba barvou jména hráče, nebo podtržením, prohledávát měst je dost náročné, když chce člověk dát výpomoc
 

krix

Znalec fóra
nelibí se mi ziskavaní run-když dobiju oblast ziskam runu to ja v pořadku ale když ji vložím tak jde do ulomku takže musím dobit 10 oblasti než ziskam jednu runu což je vic než moc to se nedá kloudně udělat když někomu příspívám a po dončení ziskam runu zase se rozlomí Prostě by stačilo jenom za dobiti provincie ziskat runu a zasadit a ulomky uplně vyřadit ze hry
 

CherryFlower

Guest
Mně se zase nelíbí, že mám postavený první dva divy a z provincií mi na ně padají další runy... vím, že je pak další kolo, ale mně se ty divy povyšovat nechce, takže mi ty runy budou k ničemu... a až dojdu k trpasličím divům, tak mi ty runy budou zase chybět... A tak teď na mapě trčím, protože si dokončování provincií nechávám až na dobu, kdy budou padat i ty další runy... a to si teda ještě počkám... ;)
 
Nahoru