• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Kdo je online [předáno]

DeletedUser133

Guest
Ahojky lidi a elfové
Mám jeden nápad
kdo je online
Já bych to dal do rozbalovacího okénka
více na obrázku:
P8CAmJo.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vlnik

Guest
No to hodně lidí. Pak by se jedině muselo dát nastavení nepřítomnosti jako na skype, ale už vidím, jak to my líní nastavujeme :D
Jinak nápad není špatný, jen jak bylo zmíněno, to u některých lidí nic neřeší.
 

DeletedUser34

Guest
no jasom rád keď napýśem hočo do chatu a niekto aspoň hodí smajlíka hneď mám krajší deň :)
 

DeletedUser160

Guest
taky by to pomohlo. v rámci společenství, pořád vyzvídám kdo je online? smajly samo taky...potěší
 

iDavis

Legenda
Nápad dobrý, avšak realizáciu by som trochu upravil - ako už spomenula sonea, niekto na hre môže byť aj online, ale nemusí práve sedieť pri PC. Preto by som navrhoval, aby sa na zelenom krúžku predstavújucom stav online zobrazil napríklad nejaký otáznik (červený, šedý a pod.) ktorý by znamenal, že daný hráč nevykonal žiadnu akciu behom posledných, napr. 10 minút.

Samozrejme nemusel by tam byť zrovna otáznik, kľudne aj niečo iné.
 

DeletedUser19

Guest
Také bych ocenila, aby bylo vidět, kdo je online, to by vyřešila zasouvací lišta ve spodní části okna, jako je to v The West rovněž od InnoGames a pak puntíky podle délky neaktivity u seznamu členů společenství (stejně jsko v FoE) - neaktivní více jak dva dny žlutý, neaktivní více nežli týden červený.
 

Sheila7

Guest
No mě by se taky šiklo vidět kdo je online...také nejsem stále na hře ,ale když na ní příjdu tak píšu a pak čekám jak tydýtek jestly někdo odepíše..na co čekat a na co budu psát když uvidím,že online nikdo není :) Je to dobrý nápad ;)
 

Sheila7

Guest
Ahojte..musím se zase ozvat na toto téma....Už mě to opravdu deptá nevidět kdo je na hře a kdo není..né jenom,že si píšu do chatu sama pro sebe jak demík,ale hráči toho začínají využívat. Píšu jim,že by měly být aktivnější a oni hned na to další den ,ale já tu byl jen jsem nepsal protože jsem hrál....a já mohu co??? Nic jelikož vůbec neuhlídám kdo je aktivní a kdo ne...a zkoumat každý den rozdíly v jejich vesničkách abych poznala či tam něco dělaly či ne ...Na to fakt čas nemám a otravuje mě to! hra se mi líbí ale opravdu už kůli těmto zbytečným věcem jako zkoumání vesniček kdo co udělal.. mě to přestává bavit...zabere mi to tak hodinu a moje vesnice jen tak stojí a já strádám. Za chvilku se na to vytento a bude to!! Jsem zklamaná!:oops:
 

Fulla

Guest
Nápad vidět, kdo je online, není špatný. Nicméně já osobně bych nechtěla být ,,spěhována" vedením, ani jinými hráči. Představa, že se sotva přihlásím a hned mi někdo napíše, by mi asi narušila relax u té hry, který se mi dostává :) V případě, že by šlo o nějaké boje a potřebnou domluvu, tak by to asi fajn bylo, ale v této hře mi to přijde bezpředmětné :) A pokud se jedna o to, jestli jsou hráči aktivní, tak jedině si jednou týdně udělat bodový screen ve společenství a hned se to zjisti, kdo se hýbe a kdo ne :)
 

inkezesvajcu

Guest
Ahojte..musím se zase ozvat na toto téma....Už mě to opravdu deptá nevidět kdo je na hře a kdo není..né jenom,že si píšu do chatu sama pro sebe jak demík,ale hráči toho začínají využívat. Píšu jim,že by měly být aktivnější a oni hned na to další den ,ale já tu byl jen jsem nepsal protože jsem hrál....a já mohu co??? Nic jelikož vůbec neuhlídám kdo je aktivní a kdo ne...a zkoumat každý den rozdíly v jejich vesničkách abych poznala či tam něco dělaly či ne ...Na to fakt čas nemám a otravuje mě to! hra se mi líbí ale opravdu už kůli těmto zbytečným věcem jako zkoumání vesniček kdo co udělal.. mě to přestává bavit...zabere mi to tak hodinu a moje vesnice jen tak stojí a já strádám. Za chvilku se na to vytento a bude to!! Jsem zklamaná!:oops:
Já mám ten samý problém. Taky bych byla ráda, kdyby bylo vidět jak kdo je online, tak kdo je jak aktivní. Dnes jsem musela vyhodit 5 hráčů, dva dny jsem jim psala, jestli hrajou či ne a nic.. Nebudu se s nima ... a adié.
 

DeletedUser34

Guest
no nemuselo by to byť pravé On-line

stačilo by nejaké označenie či hráč bol za posledných 24 hodín v hre alebo potom čí bol v hre do 3 dni a tretie by bolo nebol v hre dlhšie ako 1 týždeň ako je to na FoE tam je pri každom členovi spolku puntik a sfarbuje sa podľa toho ako dlho je v hre

zelene keď bol v hre daný deň modro keď tam bol naposledy pred 3 dňami a červeno keď tam nebol dlhšie ako 1 týždeň aj to by pomohlo mať prehľad o aktivite hráčov a
 

DeletedUser160

Guest
Nápad vidět, kdo je online, není špatný. Nicméně já osobně bych nechtěla být ,,spěhována" vedením, ani jinými hráči. Představa, že se sotva přihlásím a hned mi někdo napíše, by mi asi narušila relax u té hry, který se mi dostává :) V případě, že by šlo o nějaké boje a potřebnou domluvu, tak by to asi fajn bylo, ale v této hře mi to přijde bezpředmětné :) A pokud se jedna o to, jestli jsou hráči aktivní, tak jedině si jednou týdně udělat bodový screen ve společenství a hned se to zjisti, kdo se hýbe a kdo ne :)

To by ti narušipo relax u hry, kdyby ti někdo napsal- AHOJ, DOBRE RÁNO?....tak nevím,nevím....
 

Fulla

Guest
jonathan: Špatně jsi to pochopil. Samozřejmě, když někdo napíše, tak odepíšu, když tam jsem, nebo třeba i později. To mi rozhodně nevadí. Myslela jsem to tak, kdyby to bylo podobně jako na facebooku. Prostě jakmile se hráč přihlásí, blikne to zeleně a všichni ví, kdy jsem se zrovna přihlásila. Tohle by mi asi vadilo. Nevím teda, jak to Sheila myslela, ale pochopila jsem to z toho, že je to myšleno takto.
 
Nahoru