• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Kasárny

DeletedUser312

Guest
Ahoj

koukám na kasárna že bych jako rozšířil a zkrátil si dobu tréningu armády a nejspíš to asi dělat nebudu když mě vyšší level spíš výcvik armády zpomaluje :D:D:D
tohle mě to tam ukazuje
Screenshot_69.png
Screenshot_75.png


Verze hry: 0.33.3169-v0.33.3-(master) (2016-01-22 9:14)
Verze Flash Playeru: 20.0.0.286
Operační systém: win10
Chrome
48.0.2564.97 m
Rozlišení obrazovky: 1366x768
oba servery ;-)
opakování chyby : ještě nikdy tam nebylo nic jinýho :D:D
 

dRaczek

Pokročilý žák
No ono to vypadá divně. Prostě ten první velitel řve na vojáky pomalu jako by počítal padající hvězdy a trvá mu to a druhý ze sebe sype rozkazy jako když střílí ze samopalu. Jde o rychlost cvičení a ne čas.
Snad jsem to vysvětlil srozumitelně.
 

DeletedUser312

Guest
:-D nevysvětlil ;-) je to chyba mají tam být ubejvající procenta... i na wikiprdii je fotka s ubývajícíma procentama .... kukni
 

Ethariel

Guest
Ahem? Mě to taky píše přibývající. Já myslel že to jakoby přidává na rychlostním bonusu. Ale když jsi to takhle rozvedl, tak mi to přijde taky divné :D
No já myslel že to jakoby o těch 500% zrychluje výrobu ze základní hodnoty. Ale to by nešlo ne?To by se mi museli stavět dřív než na ně kliknu anebo by musela být definovaná hodnota o kolik to snižuje a tu pak vylepšením zvýšit o 500%
Dávalo by to smysl, kdyby úrovně zrychlení vypadali asi takhle
1. -1 až -2%
2. -3 až -4%
3. -5 až -6 ...
15. -25%
Třeba :D
Pak by bylo jasné že se jedná o snížení rychlosti ze základní hodnoty-
 

DeletedUser312

Guest
základní doba výcviku = 100% tzn když vylepším kasárny tak se doba zkrátí na 90% základní doby .....
 

Ethariel

Guest
Jup teprve poté co jsem dopsal příspěvek, jsem se podíval na ten odkaz na wiki :D
Ale mám pocit že za to může jeden z nejnovějších patchů. Protože když jsem začínal koncem prosince na Arendyllu tak mi to psalo čísla podle Wiki.
 

DeletedUser312

Guest
popravdě už nevím kdy se to tam takhle zmršilo... ale je to tam už dlouho.... ono to jinak počítá správně.... jen to píše kraviny.... ještě bych bral kdyby to bylo braný jako že za stejnou dobu vycvičím 500% vojska .... což by sice odpovídalo těm číslům ale je to nesmysl protože nikde v běžným životě se tento systém neužívá
 

dRaczek

Pokročilý žák
No však na wiki je Trvání výcviku a ve hře je novější Rychlost výcviku. To jsou dva různé pojmy. Pokud Trvání výcviku trvá hodinu tak vylepšením se zkrátí doba z např. ze 100% na 90%. Pokud se jedná o Rychlost výcviku tak ta se musí zvyšovat aby se jednotky Rychleji vycvičily. Podobně jako v autě. Vyšší rychlost zkrátí trvání cesty.
.... ještě bych bral kdyby to bylo braný jako že za stejnou dobu vycvičím 500% vojska ....
Ano přesně tak.
 

Ethariel

Guest
Ale právě kvůli tomu co jsi tady popsala vznikají ty zmatky :D
 

DeletedUser312

Guest
:-D nikde se nikdy nedočteš že se něčeho vyrobilo 500% všude se píše že se ti doba výroby zkrátí na 20% .... pokud je někde napsáno že se něčeho vyrobilo 500% je to napsaný asi takhle ..... doba výroby se zkrátila na 20% původního času a proto se vyrobilo 5x víc ..... samotná hodnota 500% ti totiž nic neříká....
 

dRaczek

Pokročilý žák
Plán pětiletky splníme na 130%! :D Jinak pochybuji, že dělník co dokončí svoji práci o 20% rychleji půjde dřív domů. Spíž se mu práce přidá a on udělá právě víc za stejnou dobu. Pracovní doba se NEZKRÁTÍ jen se prostě víc udělá.;)
Musí se to brát tak, že prostě ten velitel co na začátku vycvičil 10 vojáků teď po vylepšení vycvičí za stejnou dobu 15 vojáků. Právě díky zbrojnici se může cvičit víc vojska takže sice se čas potřebný na výcvik díky vylepšení kasáren snižuje, ale protože kvůli vylepšení zbrojnice se cvičí více vojáků tak ten čas na jedno okénko se vlastně nemění.
Takže ve finále čas výcviku se nemění jen se skutečně vycvičí víc vojska.
Ano pokud by nebyla zbrojnice tak skutečně by se jen krátil čas výcviku jak píšeš.
 

DeletedUser312

Guest
ale zbrojnice není :-D páč jsme v kasárnách.... tzn doba se zkracuje.... nikdo tě nenutí postavit si další zbrojnici abys zvedl počet jednotek ve výrobě....
 

dRaczek

Pokročilý žák
Jenže ve hře je a musí se na to brát ohled. Musíš myslet globálně. Proto je i na začátku hry úkol na postavení zbrojnice.
Asi takhle já můžu pravdivě tvrdit, že na začátku hry mi trval výcvik vojska jednoho okénka 20 minut a po dvojitém vylepšení mi trvá 30. Protože se budu soustředit pouze jen na dobu výcviku v kasárnách a nebudu brát ohled nato, že mám i zbrojnice. Proto to je napsané takto protože lidi logicky staví a vylepšují i zbrojnice tak aby je nemátlo, že se doba výcviku v kasárnách nekrátí.
 

DeletedUser312

Guest
tak jinak ;)
1 cvok se mě vyrobí za 10 minut
kapacita kasáren je 10 cvoků
tzn 10x10=100 to je 100% základní rychlosti
po zvednutí levelu kasáren
1 cvok se mě vyrobí za 8 minut
kapacita kasáren se mě zvednutím levelu kasáren nezvedla protože kasárny nejsou zbrojnice tzn furt jsme na 10 cvoků
tzn 8x10=80 to je 80% základní rychlosti
kde ti v tomhle figuruje zbrojnice ? nevšiml sem si že když zvednu kasárny tak se mě zvedne zbrojnice.... nebo tobě jo ? :D:D:D:D:D
 

dRaczek

Pokročilý žák
Ale to už jsem psal o několik příspěvků výš, že pokud by neexistovala zbrojnice tak máš naprostou pravdu. Ale ty pořád zapomínáš na to, že jsou lidi co si staví i zbrojnice. A kvůli nim je to počítané na rychlost výroby a ne na čas. Je to jako v reálu kdy tento výrobce vyrobil za stejné období jako loni o milion kusů víc mobilních telefonů. Taky nenapíšou, že stejný počet kusů vyrobil za kratší dobu.

Jako princip chápeš, ale asi ti není jasné proč to tvůrci hry nepočítají na čas. O to ti jde že? Předpokládali prostě, že většina lidí bude stavět i ty zbrojnice a těm se prostě čas výcviku nekrátí jen za stejný čas vyrobí víc vojska.

Nepočítali ovšem s Raduzzem co si postaví jen kasárna. :D:D:D

Jinak je to jako u zboží co vyrábíš. Taky ti to nepíše, že na 1 lvlu vyrobíš za hodinu 10 prken a na druhém lvlu těch 10 prken vyrobíš za 50 minut, ale že jich za hodinu vyrobíš víc.;)
 

DeletedUser312

Guest
už je fuč hurááá a včil bych prosil o vyjádření někoh:D:D:D:D:Do kdo ví kolik je 1+1
 

DeletedUser312

Guest
už je tu zas :-D ježíííš vysvětlete mu někdo že rozlitý mlíko v kuchyni nemá vliv na funkci živočicháře :-D
 
Nahoru