• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kamenolom na žulu

DeletedUser180

Guest
Mám dotaz ohledně výroby.
Píše se že výroba je 96 (24 / h)
Na levlu 2 je to 216 (36 / h)

Jenže výroba je 4 hodiny na levlu 1 a 6 hodin na levlu 2.

Trochu tomu nerozumím.




A navíc se nedá nastavit délka výroby jako u manufaktur, takže se nedá ovlivnit počet vyrobených kusů.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Teď nějak nerozumím na co je to "otázka"... S novou úrovní se zvýší produkce budovy a také její kapacita. To znamená, že i když se na další úrovni produkce zvýší, bude doba, než se budova naplní, také větší. Což je ostatně vidět i v tom obrázku, kde máš ukázané nové hodnoty, které bude mít žula po vylepšení. Když si kapacitu vydělíš produkcí, dostaneš dobu za kterou se budova naplní. Což je tedy správně a je to i logické.
Princi to je jako u domů a peněz. Tam taky nemůžeš nastavit dobu trvání produkce a když budeš vybírat častěji, získáš víc, než když bude budova chvíli stát plná. Samozřejmě pokud budeš vybírat každých pět minut nebo každé 2 hodiny, tak rozdíl není, protože budova nestihne být plná a produkce nemá šanci stát... Stejně je to i v malém domečku u elfů (ale samozřejmě i u lidí) - máš kapacitu pouze 400 a naplnění myslím 5 hodin. Kdežto u domku na 17 už je kapacita 23 000 a naplnění trvá 13 hodin (i přes to, že produkce je větší)
 

DeletedUser180

Guest
Když netušíš na co se ptám tak proč odpovídáš ?
Tvůj rozbor nemá z mým dotazem nic společného.

Mě jde o to jestli je chyba v popisu, v produkci, nebo čase.
Pokud vyrobím za 4 hodiny 96 kusů, tak za 24 hodin tu produkci vyrobím 6x.
Takže by to mělo být :
Výroba : 96 (4 / h)
Teoreticky jsem schopen vyrobit 576 kusů za 24 hodin.

Popisek je tedy špatný, nebo jsem něco nepochopil ?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Grepsis, asi jsi sis to špatně vyložil.

Na první úrovni Kamenolomu na žulu vyrobíš za 1 hodinu 24 ks žuly, výroba trvá maximálně 4 hodiny (tj. 4 x 24 = 96 ks žuly za jeden cyklus, který trvá maximálně 4 hodiny). Pokud to do 4 hodin nevybereš, tak Kamenolom další žulu neprodukuje (jak zmínil @GoldAngelcz).

Tedy je zobrazena produkce, kterou zvládneš za jeden cyklus, nikoli za celý den. ;) Pokud tedy budeš trávit u PC 24 hodin, případně si to rozložíš tak, abys si stíhal vybírat výrobu, tak za den můžeš u jedné budovy Kamenolomu na žulu první úrovně skutečně vyrobit až 576 ks žuly (bez navýšení).

Z toho vyplývá, že o žádnou chybu nejde. ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Aha, omlouvám se :) Nečekal jsem, že problém bude už jen v pochopení "údaje" z obrázku :D A pak vyvození nějakých teorií o špatnosti z toho.

Edit: Ačkoliv, moje odpověď má význam a splnila účel. Napsal jsem, že to je správně - tedy odpověď na tvojí otázku, kde nakonec nebyl žádný otázník ani nějaká položená otázka :D
 
Nahoru