• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

K čemu je knihovna tajemství ?

Zbourat tuto budovu ?

  • Ano

    Hlasy: 6 85,7%
  • ne

    Hlasy: 1 14,3%

  • Celkový počet hlasujících
    7

Maxa

Znalec fóra
Toť má otázka. Jaké pozitivní využití má ve hře knihovna tajemství a nebo jaký je důvod ji vlastnit ? Kvůli VB to nebude. Investice má návratnost několik let a zásob mám víc za 5 min z dílen. Přijde mi, že tato budova pouze žere drahocenné místo.
Jsem nováček, takže kde mi uniká smysl a potřeba vlastnit tuto budovu ? Stavět ? Nestavět ?
Nebo spíš zbourat ? nezbourat ? mám ji totiž už postavenou :-(
Díky za odpovědi.
 

DeletedUser1198

Guest
@Maxa podle mého názoru je mimo bodů do žebříčku tak akorát na zbourání. Jeden VB si člověk klidně koupí, když mu chybí anebo jeden boj v provincii, prostě přehršel možností, jak 1 VB navíc denně získat, o kladívkách ani nemluvím. Tento div je asi špatně vybalancován, jiný důvod, proč je v této podobě neznám.
 

DeletedUser1148

Guest
Maxa .... v této hře přibylo tolik divů ,že je dobré si opravdu rozmyslet ,který postavit.Já bych mohla mít už další 3 divy ,protože mám plná kola s runami ,ale nestavím je ,protože mi připadají zbytečné.Postavila jsem si z těch nových jen jeden ,který mi přináší opravdu velké výhody ,alespoň podle mně.Pokud tento div nevyužiješ a připadá ti zbytečný ,tak ho zbourej ,protože tak získáš drahocenné místo.:)
 

DeletedUser2129

Guest
Taky ho mám. Je fakt, že je to asi suverénně nejslabší div, měl by dávat tak 3x tolik vítězných bodů, než je současnost, aby se rovnal ostatním.

Na druhou stranu ho nebourám a nechávám ho produkovat ten 1 bod navíc, který symbolicky investuju do rozvoje dalších divů. A v budoucnu se asi bude hodit, protože jeden z pozdních divů je takový, který je tím účinnější, čím víc úrovní všech divů dohromady máš. Takže když už tam stojí, nech ho, a když budeš chtít, tak ho i vylepši. Ale vždycky to bude nejslabší div, s tím počítej ;)
 

DeletedUser592

Guest
Souhlasím s Luciáškem, stavím divy, které mi zapadají do mé budovatelské strategie.
 

DeletedUser2281

Guest
Já mám dvanáct divů postavených a v skutku to je znát celkově. I když i pro nováčky bych tu budovu viděl slabší, ale klidně bych to dal na 1VB za 12 hodin plus o něco víc kladívek za provincii...
 

GorGlin

Veterán
Až skončí současná prostorová kryze, postavím si všechny divy.
Tím budu moct využít víc run.
Ale pokud bych neměl VB na zvedánídivů, stavěl bych jen ty divy, které opravdu něco přinášení.
A opravdu každému něco dají z těch všech divů tak 3.
 

Maxa

Znalec fóra
tak toto tema je uz stare a ja jsem zkusenejsí. tento div je davno zbourany a pokud umim pocitat, tak se dnes nevyplati vubec zadny. vyplatili se bojove divy, dokud se nezmenil bojovy system.
divy ? mozna, až bude clovek nakonci a nebude kam davat VB a bude na ně místo.
 

DeletedUser592

Guest
Hele mně docela jehla a klášter v boji pomáhají i teď. Já se na boj soustředím, jsem u šprťajzů a každé zvýšení těchhle divů usnadňuje ty střety, také mně změna neskutečně zpomalila a chtělo se mi to vzdát, druhou změnou mi dali aspoň naději, že nějak bojovat mohu, naopak mi teďkonc ty divy na boj přijdou důležitější, jen teď bojuji právě častěji jinými jednotkami.
 

Eragon92

Znalec fóra
tak toto tema je uz stare a ja jsem zkusenejsí. tento div je davno zbourany a pokud umim pocitat, tak se dnes nevyplati vubec zadny. vyplatili se bojove divy, dokud se nezmenil bojovy system.
divy ? mozna, až bude clovek nakonci a nebude kam davat VB a bude na ně místo.

nemyslím, že máš úplně pravdu. Horské sídlo je podle mě užitečné. Rval jsem do něj VB když jsem se sekl ve výzkumu takže mě v uvozovkách ani nic nestál
 
Nahoru