• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jak zvládáte léto?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5665
  • Vytvořeno

DeletedUser5665

Guest
Jak jste na tom s teplotama ve vašich městech a v bytě, či domě? Já mám pocit, že mě to za chvíli totiž zabije :confused::D

10:38 - Středočeský kraj - Beroun
venkovní teplota - 37,8°
teplota v bytě - 28,9°

Upřímně se děsim, až přijde poledne, či odpoledne :eek:
 

DeletedUser3281

Guest
Klima, máme 21 století :)

38°C venku 22°C vevnitř :)
 

DeletedUser5665

Guest
Mě klima dojede až večer :D Do letošního léta, jsem dokázala žít bez ní... teď už se jí nemůžu dočkat :eek::D
 

Saux

Znalec fóra
Taky jsem si hned dvě z Penny Marketu přivez :) Tady je šílený horko i u nás na chatě, kde obvykle bývá chládek...
 

DeletedUser5665

Guest
Zmrzlina je pecka, ale je mi po ní ještě větší vedro. Už přemýšlím, že si do druhé místnosti v bytu dám malý nafukovací bazén :D
 

DeletedUser4918

Guest
Hlavně dodržovat pitný režim a zbytečně se nehonit...:)
 

DeletedUser5665

Guest
No vzhledem k tomu, jak mě to vedro ničí, mám problém i s pitným režimem a nikam neženu. Ležím doma, jak rozpláclá žába a odpočítávám hodiny, do příjezdu klimatizace :)
 

DeletedUser4918

Guest
No určitě, hlavně když ho podávají na pláži pod slunečníkem... Tak letos to asi u mně nehrozí:);):)
 

DeletedUser5665

Guest
Ten už skoro není... ovoce se u nás demoluje rychlostí blesku, v tomhle počasí... :p A meloun je ňaminka... :p
A představa té pláááže, no jééééé, jen kdybych nebyla tak spálená. Nás letos čeká jen chata a bazén, myslim, že v zahraničí musí mít teploty, co bych už nerozchodila :eek::D
 

DeletedUser4918

Guest
A bazén na chatě je taky příjemný... slunečník, lehátko, chlazené nápoje:) Hlavně ne křoviňák, lopata nebo motyka;)
 

DeletedUser5665

Guest
Tomu se hodlám vyhnout, to až na podzim letos nejspíš, až bude dýchatelno... :)
Ale jinak mě chata stačí, k tomu pivečko z ledového potoka, k večeru masíčko, buřty, salátek... já to miluju :oops:
Achjo, už ať je 11.8. :oops:
 

DeletedUser4918

Guest
I tak může vypadat pěkná dovolená... :) Hlavní je ten klid, odpočinek a pohoda.. Třeba se mi ještě letos něco takového podaří, aspoň doufám:)
 

DeletedUser5230

Guest
doma 30°,venku netušim ale je to strašný.K tomu mám doma ještě 2letý dítě,který je asi těm vedrům imunní a stejně pořád běhá a chce skákat a něco dělat a všechnu zmrzlinu a melouna mi sní:(:D
 

DeletedUser4918

Guest
Jo, děti se přizpůsobí snáze a rychleji... :)
Jediná možnost - nakoupit víc.;)
 

DeletedUser5665

Guest
Já už tu mám taky 30° a nedávám to, hold to bude asi už i věkem :D Bolí mě akorát hlava a jak se zvednu, nebo někam jdu ven, tak se úplně motám. Možná i z toho, že jsem nevyspalá... a taky jak mám spát s mýma sousedama? :D
V 00:30 mlácení, jak blázen, říkám si, co to je... tak jako nehodlá teď někdo dělat řízky....
O pár minut později, vůně, že jsem k těm sousedům pod náma, málem vypadla z okna :D A jak mám spát, když mi v tu ránu celý byt provoněly řízky od nich... jsem myslela, že na ně půjdu zaťukat, ať mi daj taky, když už kvůli nim nespím :D:D:D
 

DeletedUser4918

Guest
Řízek v jednu ráno? Dal bych si líbit... A třeba opečené brambůrky a dobré pivo:)
 

DeletedUser5230

Guest
@PaulQ jj dneska musíme dokoupit zásoby,odpoledne jdeme k zubaři(což je další skvělá věc na dnešním dni) tak se ještě cestou stavíme pro pár litrů zmrzliny a pár melounů k tomu ,snad nám to aspoň chvíli vydrží:D
@Umpa Lumpa skvělý sousedi,akorát si teda nedokážu v takovým vedru něco smažit ,to bych asi pošla:eek:
 

DeletedUser5665

Guest
Jooo, to říkala přítelkyně taky.... tu velde mě "kvíkala", že k tomu mají tutově opečené brambory... já šla vedle do místnosti... na chodbu... řekla jsem, že snad půjdu spát do výtahu, že doufám, že mají zavřené alespoň dveře od bytu... vonělo to fakt luxusně... :)
 
Nahoru