• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Jak získat diamanty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1171
  • Vytvořeno

Deleted User - 42211

Guest
Kdybych s tím měla špatné zkušenosti, tak se o tom ani nezmiňuju...ale naopak, jedině výhody mi z toho jdou
 

Deleted User - 42211

Guest
to mě mrzí... většinou jsou to stejně reklamy na nějakou hru, často to bylo na FOE :D nebo nějaké video, které jsem stejně ani nemusela dokoukat do konce a už po 10 sekundách jsem získala bonus ;) A jednou jsem koukala na záznam z pokrového turnaje, to mě i bavilo :D Ale rozhodně nikdy po mně nechtěli nějaké údaje nebo další klikání, jen jsem se podívala a bonus se mi připsal :)
 

Ethariel

Guest
Tak to si měla štěstí. Asi 90% reklam které vyskočili na mě byli právě toho druhého charakteru ...
 

luterina

Veterán
Já to považuji za plus, že tu reklamy nejsou, ale souhlas - už jsem to i někde v podobném duchu psala - že by věrnostní diamanty ve hře určitě potěšily: 1 diamant = jedno přihlášení, to je 365 za rok za každý den, pro mě by to znamenalo jednou za rok kulturní budova a zvelebení města.:)
 

DeletedUser1171

Guest
Reklamy určitě ne, to si můžeš po 20 hod kokunout na telku tam jich máš plno
 

DeletedUser1171

Guest

Téma v sekci 'Diskuze o hře' založené uživatelem volnyvena
Denní bonus ve hře v podobě diamantu

Téma v sekci 'Diskuze o hře' založené uživatelem volnyvena
, tam můžete dát hlas

Dobrý den,
zdravím Všechny hráče v podobě lidí a elfů.
Tak jak se Vám líbí hra mě moc, ale chybí my denní bonus v podobě diamantů.
Mám na Vás hráče otázku, líbil by se Vám denní bonus třeba v podobě 1 diamantu za každodenní přihlášení.
Opovídejte ANO nebo NE

Prosím odpovídejte pouze ANO nebo NE nic víc nepište, protože podobných témat tu bylo hodně.
Je to jen a pouze pro mou představu.

Hraji 5 den má odpověď je ANO.

Děkuji Všem Hráč volnyvena
https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/denní-bonus-ve-hře-v-podobě-diamantu.985/
 

kropajz

Učedník
Hra sice na diamantech založená není, nicméně je řada budov které bez nich nelze pořídit. Nápad pomelého získávání diamantu formou odmněn za věrnost mi připadá jako přínosný, jelikož by hru udělal ještě atraktivnější.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru