• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Jak získat diamanty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1171
  • Vytvořeno

DeletedUser1171

Guest
Nazdárek všem,
hra je dobrá, hraji už pátý den, ale co mi tu chybí je získat diamanty a je to škoda.
Sice tu jsou dvě možnosti: 1/ koupit
2/soutěžit na fórum
3/nic jsem nenašel
Je to škoda a plno lidiček to odradí, protože hra je na diamantech založená.
Pokud by se dal každý den získat někde diamant bylo by to mnohem zajímavější.
Třeba takto: Po získání celé osady 1 diamant
Každý den když s přihlásíš 1 diamant třeba jako truhla nebo eliksír s překvapením na cestě

No prostě něco takového, pokud by toto bylo možné a já budu sice pomalu ale získávat diamanty rad si třeba potom dokopuím
 

DeletedUser1171

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ano neníí, ale jsou věci které bez nich neuděláš a pro hru jako takovou by to byl přínos v podobě hráčů a o to jde nejvíc.

Uděláš bez nich úplně vše co s nimi :) Akorát ti to bude možná trvat o něco déle a vynaložíš víc úsilí než ti, kteří si to koupili za diamanty :) To znamená, jediná výhoda diamantů je ušetření "času" a urychlení postupu ve hře. Ale žádný bonus nebo výhodu ti to nedá oproti ostatním hráčům. Snad jen víc stavitelů je taková výhoda oproti hráčům bez diamantů, že jim to dá možnost stavět víc věcí najednou. Ale i to by se dalo zařadit spíš do rychlejšího růstu/postupu. Takže ne, hra není ani zdaleka postavená na diamantech. Naštěstí :) Věř že by mohlo být i hůř :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
kulturní budovy se obměňují. Rychle tě popoženou díky rychlému přísunu lidí, to je pravda. Každopádně například elfská bohyně plodnosti byla na začátku úžasná budova, bezkonkurenční. Teď už chybí jen maličko k tomu, abys za ní našel alternativu v podobě domů a jiný kulturky. Možná že v nové době se už bohyně ani nevyplatí. Samozřejmě to se uvidí až přijde. Takže opět je to spíš rychlý "boost" v podobě lidí :)
 

DeletedUser34

Guest
no dia ti daju viacej miesta na stavanie totiz daju sa kupit rozmanitejsie a krajsie kulturne budovi dalsia vec a za dalsie viacej ludi v bonusovich kulturach je toho dost a co sa divov tyka richlejsie vystavanie divov nakolko sa da kupit runy ale inak vela toho neni :DDDDD
 

DeletedUser1171

Guest
Uděláš bez nich úplně vše co s nimi :) Akorát ti to bude možná trvat o něco déle a vynaložíš víc úsilí než ti, kteří si to koupili za diamanty :) To znamená, jediná výhoda diamantů je ušetření "času" a urychlení postupu ve hře. Ale žádný bonus nebo výhodu ti to nedá oproti ostatním hráčům. Snad jen víc stavitelů je taková výhoda oproti hráčům bez diamantů, že jim to dá možnost stavět víc věcí najednou. Ale i to by se dalo zařadit spíš do rychlejšího růstu/postupu. Takže ne, hra není ani zdaleka postavená na diamantech. Naštěstí :) Věř že by mohlo být i hůř :D


1 diamant denně zpestření hry nic neurychlí ale potěší hraji 4 den a prostě mi to v této hře chybí / věrností získáte /
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Samozřejmě. Ale jak sis všiml, je tam vždycky to slovo rychlejší.... Když srovnám hráče co hraje za dia a dojde dokonce a hráče co nehrál za diamanty a došel také do konce, tak ten rozdíl tam není takový. Jasně, bude tam rozdíl vždycky, ale ne tak markantní. Třeba jeden hráč si koupí bohyně a bude procházet žebříčkem rychleji. Ovšem teď jak není nová doba a je na konci tak čeká. Mezitím ho hráč co nestavěl a nekupoval bohyně ho dožene, i když stavěl jen domky. Nebo alespoň se k němu přiblíží. Když to vezmu z pohledu sebe, kdy už spoustu týdnů prakticky nemám co dělat a nemůžu růst, tak i hráči co hrají bez diamantů mě postupně dohání a přibližují se :) Jinak, rozšíření můžeš dohnat/dodělat přes provincie. Bude to trvat déle, ale je to možné :) Stejně tak runy. Získáš je z provincií. Za delší čas, ale je tam možnost je získat i bez diamantů. Jen to bude stát víc úsilí a času, ale jde to :) Kulturní budovy jsou jen zadiamanty, ale jdou najít alternativy. Ne nějaké extra, ale jdou :)

1 diamant denně zpestření hry nic neurychlí ale potěší hraji 4 den a prostě mi to v této hře chybí / věrností získáte /
Jo, to by asi nebylo špatné, to je pravda. Zase je fakt, že třeba na jednu bohyni bys šetřil pěkně dlouho :) Ale souhlasím, byla by to i taková psychická podpora, když to řeknu trochu nešikovně :D
 

Ethariel

Guest
Tohle jsem taky obhajoval právě v tom příspěvku. Je to ověřený herní mechanizmus, který funguje a má reálné základy v psychologii.
 

jacinda

Guest
souhlasím, že by získání nějakého diamantu mělo být. i na foe je spousta úkolů, který čas od času diamant přinese. třeba objevění nové provincie, zaplacení poplatku se skrytou odměnou atd. tady jsou odměny jen peníze a nástroje což je v určitých chvílích total k ničemu. já osobně nenávidím mosaz a žulu protože mě to blokuje úplně ve všem. nejde obchodovat a ani zíksat v odměnách. určitě bych systém odměn za úkoly zvážila torchu upravit.
 

Ethariel

Guest
Myslím že by nebylo na škodu, přidat po dosažení trpaslíků i nové vylepšení pro tržiště. Tržiště lvl 2 by dokázalo už obchodovat i s bonusovými surovinami které trpaslíci jako nová rasa přinášejí.
 

Deleted User - 42211

Guest
A co takhle zavést do hry reklamy? Na jiných hrách se za skouknutí nějaké reklamy dostane bonus v podobě věcí, které se běžně platí. Zavést reklamy jednou za čas do hry s tím, že se bud podívám a získám např. 5-10 diamantů, nebo se na nic dívat nebudu a taky nic nedostanu.
 

Ethariel

Guest
regular96 za tenhle příspěvek máš u mě mínus :( Nevíš kolik podvodníků do podobných reklam zakomponuje virus? Navíc některé vyžadují registraci a poskytnutí osobních údajů. Fakt chceš hru s reklamami?
 

Deleted User - 42211

Guest
Hraju v dalších dvou hrách, koukám na reklamy, mám z toho bezva bonusy a počítač bez jediného viru, takže klidně
 

Ethariel

Guest
Jsi vzácný druh člověka. Takzvaný "Homo Reklamojemitofukus" :D Nevím, ale kolik hráčů bude sdílet tvoje nadšení :)
 
Nahoru