• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jak umírá Fórum

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ludi

Veterán
Něco končí a jiné věci začínají. Kdysi jsem si bez elvengems.cz hru nedovedla představit, skončilo to. Nyní máme stránky iDavise. Končí fórum, jsem tu 6 let, i já mám spoustu vzpomínek. Více než 1K zpráv a poděkování. Taky mi tu pár lidí nadávalo, to patří k životu. Nemá cenu smutnit, život jde dál. Discord je trochu jiný, ale jaký si ho uděláme, takový bude. Stačí překonat prvotní averzi, která je pochopitelná.
 

Lovec Krys

Legenda
Mně po vypnutí fór budou nejvíce chybět spoilery od Karvesta (a dalších, kteří se hrabou v game files), vše ostatní si dokážu nahradit z jiných zdrojů (iDavisovy stránky, lognutí se na betu 1-2x týdně pro novinky a právě probíhající události).
Ale na Discord kvůli tomu fakt nepůjdu (a už jsem četl i pár příspěvků od hráčů(na beta foru), kteří Discord zkusili a tamní účet už zase smazali)
 

Ludi

Veterán
Karvest na Discordu je.

Discord je potřeba si pořádně prohlídnout. Naši moderátoři tam udělali spoustu práce, takže jsem časem zjistila, že je to přehledné, i když jiné, než tady. A věřím, že časem to bude ještě lepší.

Chápu, že když se někdo přihlásí poprvé a nerozhlídne se pořádně kde co je, tak ztratí chuť se tam vracet. Také jsem poprvé byla trochu zmatená, ale dala jsem tomu šanci, protože nechci přijít o komunikaci mezi hráči.

Mám angl. verzi i betu přístupnou, aniž bych se musela přihlašovat znovu, což je moc fajn. A je možné si tak nastavit jakoukoli jazykovou verzi. Je vidět, jak který tým moderátorů svou jazykovou verzi připravil. Rozdíly jsou znát na první pohled. CZ verze je připravená velmi dobře.
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
(a už jsem četl i pár příspěvků od hráčů(na beta foru), kteří Discord zkusili a tamní účet už zase smazali)
A my jsme naopak zaznamenali, že na Discord se připojilo velké množství hráčů, kteří fórum nikdy vůbec nepoužívali. Navíc již v tuto chvíli máme na Discordu průměrně více aktivních hráčů, než kolik jsme jich poslední měsíce zpravidla mívali na fóru. Aneb někdo chce vidět sklenici poloprázdnou. A někdo naopak poloplnou.

Jelikož vše důležité o tomto tématu již bylo řečeno, diskuzi si dovolujeme uzamknout.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru