• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jak umírá Fórum

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

indian068

Znalec fóra
Je to škoda fórum bylo studnici projiti hrou, zábavné hlavně nesmyslných nápadů některých hráčů kteří pak byly prekvapeni jak jim INO zavarilo,moje pastva pro oči ale i dobré nápady které dávaly smysl
 

Elvinka12

Učedník
i ja tu stravila dost casu nasla spoustu informaci ale tuto nemoc nevylecim, takze mu popraju stastnou cestu do elvenarskeho nebe
 

Ludi

Veterán
Nemyslím, že komunikace mezi hráči umírá, jen se přesouvá jinam. Na Discordu už je hodně hráčů a to i ti zkušení. Aktuální informace už jsou jen tam, výměna názorů mezi hráči se již také rozběhla. Už můžeme i vkládat obrázky, což pomůže v soutěžích a případném hlášení chyb atd.

Někteří hráči tam z různých důvodů nechtějí, ale uváděné důvody jsou diskutabilní.
Myslím, že i bezpečnost je na Elvenarském Discordu dobře nastavena, protože některé druhy akcí to prostě nedovolí. Je znát, že moderátoři se o to starají.

Sociální sítě mají své problémy, ale také se na nich člověk musí umět pohybovat a neklikat na každou hloupost. Používám delší dobu aktivně Twitter, dnes X, tak trochu přehled mám. Ostatní sociální sítě nepoužívám, nepřipadají mi přínosné. FB jsem zavrhla dávno.

Technicky to končí jen zde, nedá se nic dělat. Byla jsem tu dost aktivní 6 let. Hodně hráčů, se kterými jsem se tu dřív radila, už nehraje. Došlo postupně k výměně těch, kdo tu přispívali. Všechno má nějaký vývoj. Ale pár skvělých lidí už na Discordu je, takže s nimi ráda komunikuji tam.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
... good bye
Pokud bude mít někdo nějaký dotaz ke hře: k věži, turnajům, průchodům kapitol apod a nedohledá to zde či jinde....klidně mi může napsat osobní zprávu ve hře, budu se snažit ji zodpovědět včas, případně máme ve spolku dost zkušených hráčů nejen zde z fora, ale i samotné hry...takže i více hlav více rozumu :) ... např. Gor Glin, Emhyr, Radovan, dnes i zkušenější Waso :) aj...
Mějte se famfárově a pamatujte - stále to je jenom hra, takže se tou hrou bavme :)
GL
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Čím dál, tím více přemýšlím o konci v této hře, páč jsem si v podstatě splnil všechny cíle dané si na začátku. A konec Fóra mi bere jednu z podstatných radostí hry - minimálně externě nebezpečnou diskusi.
 

Elvinka12

Učedník
je pravda ze jsem si taky uz nejake ty cile splnila, i tak behem hrani cloveku pribyvaji nove, ikdyz forum bylo pro me velka soucast hry, tak proc bych ale kvuli nemu koncila hru co me bavi
jeden z duvodu proc prestat hrat je ze by me to prestalo bavit, nebo by nebyl cas pripadne moznost hrat, tak nejak to mam - proste hra musi byt zabava, chodime si tam prece odpocinout a uzit si jiny svet
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Tak si jen tak z plezíru projíždím vlákna Fóra, a pak narazím na screen Discordu. Je to jako rána do palice.
Uvažoval někdo nad tím, než zavedl do Discordu černé pozadí, že černá není zrovná dobrá volba? Proti tomu uklidňující béžová Fóra člověka nijak sice nenadchne, ale také mu nezvyšuje adrenalin.
 

Elvinka12

Učedník
discord si muzes nastavit svetly nebo tmavy, akorad svetly kdyz uz je mene svetla je dost agresivni - je bilej no skoda ze nemaji vic barevnych verzi a nebo je maji za penize jako spoustu veci ale to me prijde zbytecny tam neco platit
 

voyager-1

Velmistr písma
njn, co se dá dělat, taky z toho nemám radost, hráčům ukončením fóra zmizí vzpomínky, počty poděkování a další statistiky a srandičky. Pak jednou nadšenci třetí strany ukončí estats a to bude další rána, ani nebudeme vědět kdo vyhrál turnaj. A jednoho dne se ukončí samotný Elvenar a my si řekneme, k čemu to vlastně všechno bylo.
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
no doufam ze elvenstats a architekt jen tak nezmizi je pravda ze elvenstats ma ted asi nejake problemy kazdou chvili tam schazi nejaky turnaj i tak jsou to moji pomocnici ve hre uz par roku
 

Santerr

Veterán
Na fórum sice už moc nechodím, tedy rozhodně ne tolik, co kdysi, ale dost mě mrzí, že končí. Snad nám ho nechají alespoň jako archiv...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru