• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jak trávíte Štědrý den?

DeletedUser929

Guest
Prosím o Vaše postřehy, jak trávíte Štědrý den.
Záměrně nepíšu "večer", ale "den"...
Někdo třeba ještě shání dárky, jiný uklízí, další kouká na pohádky nebo se jde projít ven....a jiný navštíví známé či opuštěné lidi...
Prosím....podělte se s ostatními...třeba někoho inspirujete ;-))
 

Atira

Pokročilý žák
Taky relax, kouknutí na pár starých kvalitních pohádek... Prostě pohoda, dokud ji někdo nezkazí a neřekne, ještě je potřeba udělat tohle a tamto... :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Samozřejmě že klikání kladívek v elvenaru! :D

Ale jinak taky odpočinek, pohodička, jídlo... moc moc jídla :D Prostě cokoliv co přináší klid a odpočinek :)
 

DeletedUser557

Guest
asi bych řek že si je užívám, už druhý rok po sobě jsem dostal povinou dovču tak se snažím nějak ten čas využit krom toho jídla a slatkostí :-D
 

Eshu

Guest
Já se hlavně těším. Štědrý den už nic neřeším, co se nestihlo, počká až po Vánocích. Užívám pohody a klidu, jdeme s rodinou na výlet, díváme se na televizi (nebo hraji počítačové hry). A pak konečně přijde večer, sníme kapra, zazpíváme koledy a začneme rozbalovat dárky. A jíst cukroví, už ne tajně ochutnávat z krabic, aby nikdo nic nepoznal, ale regulérně a veřejně budeme vychutnávat ty úžasné dobroty :)
 

DeletedUser725

Guest
Rády bych jen lenošila, ale už několik let jsem v práci no to je taky potřeba :) Jinak všem hezké a klidné svátky a lenoště i za mě :D
 

DeletedUser940

Guest
Já budu jako každý rok lenošit s rodinou a přítelem u pohádek a cukroví. Odpoledne jdeme vždycky hromadně za naší fenkou Jessie, která jinak po celý rok hlídá dům, a dáme jí poctivě zabalené dárečky. :D Navečer už chystáme řízečky - tu část mám nejradši, jelikož zbožňuju tu vůni, jak se line celým domem :D No a letos budu samozřejmě také klikat ve hře :D Takže asi tak :) Přeji všem Šťastné a Veselé Vánoce!
 

sherli

Znalec fóra
Štědrý den trávím doma společně s rodinou, snažíme se, aby šlo o klidný den, žádný stres, co se stihne, to se stihne :)
 

DeletedUser1013

Guest
Já budu relaxovat, především se pokusím vypnout hlavičku, přede mnou je blížící se zkouškové, tak abych měla dost sil a mohla ho pokořit :) A samozřejmě budu trávit čas se svojí rodinkou a maminkou elfkou Sherli :)
 

ivetice

Guest
Krásný večer všem elvenarům ,Štědrý večer budu trávit prací na domku. Odpoledne pak chystáním věčeře a dárků. Zbytek dní pak už jen zevlink, snad ;) Přeju Vám taky klidný Štědrý večer
 

DeletedUser457

Guest
Štědrý den trávím většinou v klidu,dopoledne tak nějak u pohádek a odpoledne pak jen nachystat večeři.Vánoce nejsou od toho,aby jsme byli uštvaní,ale o setkávání rodiny a milých přátel.Dnes upečená vánočka,zítra udělám salát aby se uležel,nazdobím stromek a zabalím dárky.Jinak už je všechno hotovo. Všem příznivcům Elvenaru přeji krásné vánoční svátky.
 

Deleted User - 51905

Guest
Štědrý den strávím v klidu doma u dobrého jídla a televize ;). Všem přeju pěkné svátky hodně dárku a hlavně to zdravíčko.
 

DeletedUser180

Guest
Štědrý den, strávím úplně stejně jako každý jiný normální den.
To znamená že vytáhnu cirkulárku a tak 3 hodinky budu dělat nervy sousedům a potom půjdu se psem a možná zavítám k bratrově rodině. To ale spíše ne, protože z bratrem se vídáme poměrně často.
Co se týká jídla, nedělal jsem se ze sekanou tak dlouho, abych se crcmal z kaprem, když kapra jí jen dcera (ryby mi nechutnají) a nebo abych smolil nějakej salát, kterej možná (opravdu možná) ocení jen sousedovo prase, protože u nás se toho nijak závratně moc nesní.
Jó a taky neslavíme vánoce, protože nás to nezajímá.

Takže jestli je Úterý, nebo Duben, je to u nás pořád stejné. Prostě normální den.
 

DeletedUser705

Guest
Využiji míru na DK a přesunu obranu. To pro jistotu v době kdy rodina ještě spí:) Potom se budeme postit a bavit pohádkami až do podvečera, abychom spatřili zlaté prasátko, o kterém dcera tvrdí, že vypadá jako já:)
A potom konečně řízečky a dárečky:)
 

Sindri

Guest
A co stromeček? Kdo zdobíte přírodní a kdo umělý? Slyšel jsem, že se trend přírodního vrací.
 
Nahoru