• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

jak postavit "jádro"

abraham

Znalec fóra
zdravím, mám postavit jádro, ale nevím, co je to za surovinu u těch semínek, z čeho je vyrobím? - náklady ... něco, nevím, co + semínka :)
děkuji za odpověď
jsem z toho zmatená :)
 

iDavis

Legenda
@abraham je to nové živoucí zboží, tak ako si v Amuni stavala dodatočnú manufakturu pre platinu / inkoust / samet, tak treba teraz postaviť novú magickú, ktorej živoucí zboží je potrebné už na výstavbu portálu (jadra).
 

abraham

Znalec fóra
aha, moc dekuju, tak nejak jsem si to myslela, a to jakou manufakturu, to ale nevim, ale asi se to dozvim dal ve vyzkumu, diky

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@abraham : vždycky o jednu doprava vůči tvé stávající bonusové. máš-li bonus elixír, stavěj prach. máš-li bonus prach, stavěj drahokam. a pokud máš bonus drahokam, tak stavěj elixír :)
 

abraham

Znalec fóra
aha, takže mám prach, tak budu stavět drahokamy - moc díky za odpvěď :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Fjorgyn

Znalec fóra
Když se podáváš okolo svého města, tak suroviny v provinciích jsou Tvé bonusové surovin s jednou malou výjimkou.

Klíč: S, JV, JZ provincie udávají Tvé základní bonusové suroviny

SZ, SV a teď pozor až druhá jižní provincie určuje Tvé živoucí bonusové zboží :).

Mimo jiné v hlavním sídle máš bonusové suroviny barevně odlišeny. Tak a teď už může vesele pokračovat v rozvoji města :)
 
Nahoru