• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Irokeer

DeletedUser168

Guest
ahoj,
zdravím komunitu ve světě Elvenar.
Jmenuji se Michal jsem z Vysočiny, věk si myslím kolem 28 sám už si to moc nepamatuji :). Tato hra mi nějako unikla (možná proto že jsem ještě žádnou hru od InnoGames nehrál) objevil jsem jí teprve nedávno a moc se mi zalíbila jak po grafické stránce tak po té herní.
Ve světě online her se pohybuji již dlouho. Několik let jsem hrál Battleknight, vy co jste ho taky hráli mě budete určitě znát, hrál jsem skoro na všech serverech a byl ve vedení hned několika největších klanu, ale po té co přestala hrát moje nejvěrnější spojenkyně už jsem neměl motivaci pokračovat. Také stojí za zmíňku hra Heroes online, kde jsme měli skvělou komunity kolem klanu The Maestro, ale bohužel vývojáři od otevření bety tak dlouho hru "vylepšovaly" až se celá komunita rozpadla, tak doufám tady se nastane něco podobného. Jinak mě můžete znát možná i z jiných online her ;)

jakto že mám tolik času hrát hry?
no to protože si vydělávám hraním pokeru a prací na počítači :))
 

Santerr

Veterán
Vítej tady a ať se ti hra líbí...
Co se týče Heros online, taky jsem hrála... no, "vylepšili" to vskutku dokonale :(
 
Nahoru