• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Intuitivní dělnická chatrč

DeletedUser2070

Guest
  • Shrnutí: Dovolit hráči, dle jeho úvahy, možnost využití bonusu z dělnické chatrče. Do záložky "vylepšit" v menu budovy přidat okénko s možností zaškrtnutí s textem - použít bonus z dělnické chatrče (nebo něco na ten způsob:))
  • Podrobnosti: Dobrý den, dnes mě opět napadla myšlenka, která mi v mysli vytanula již mnohokrát. Uvítal bych, kdyby jsme měli možnost zvolit si, kdy chceme použít bonus na použití 10% zrychlení výstavby z dělnické chatrče. Proč v podstatě musím tento bonus použít při jakékoliv stavbě která trvá déle než 1 minutu? Dnes jsem stavěl farmy na houbičky a místo toho abych si tento bonus pošetřil na později, například ke zkrácení stavby hlavní budovy, která trvá mi momentálně trvá 41 hodin (10%=4,1 hodiny), použil jsem ho na stavbu této farmy, která trvá 45m 22s (10%= 4,5 minuty).
  • Důvod: Pacek není nikdy dost, tak proč si je zbytečně vyplácat na něco, co nepotřebuji zrychlit.
  • Dopad na jiné herní prvky: Nic mě momentálně nenapadá :D
 

GorGlin

Veterán
Podporuji a fandím Vám.
Ale nevěřím že se to někdy stane.
Snížilo by to cenu vyšších lvl dělnické chatrče, která krom počtu stavěných budov unožnuje větší kumulaci paciček.

Jak těžké by bylo do hry zařadit "dej obchodní nabídku 10x"
Věřím, že moc ne, ale nikdy se toho nedočkámě, protože by to znamenalo méně klikání.
A to poslední o co Inno jde je zdraví našich karpálních tunelů.
 

DeletedUser1887

Guest
  • Shrnutí: Dovolit hráči, dle jeho úvahy, možnost využití bonusu z dělnické chatrče. Do záložky "vylepšit" v menu budovy přidat okénko s možností zaškrtnutí s textem - použít bonus z dělnické chatrče (nebo něco na ten způsob:))
  • Podrobnosti: Dobrý den, dnes mě opět napadla myšlenka, která mi v mysli vytanula již mnohokrát. Uvítal bych, kdyby jsme měli možnost zvolit si, kdy chceme použít bonus na použití 10% zrychlení výstavby z dělnické chatrče. Proč v podstatě musím tento bonus použít při jakékoliv stavbě která trvá déle než 1 minutu? Dnes jsem stavěl farmy na houbičky a místo toho abych si tento bonus pošetřil na později, například ke zkrácení stavby hlavní budovy, která trvá mi momentálně trvá 41 hodin (10%=4,1 hodiny), použil jsem ho na stavbu této farmy, která trvá 45m 22s (10%= 4,5 minuty).
  • Důvod: Pacek není nikdy dost, tak proč si je zbytečně vyplácat na něco, co nepotřebuji zrychlit.
  • Dopad na jiné herní prvky: Nic mě momentálně nenapadá :D
dobrý nápad, souhlasím )))
 

DeletedUser2739

Guest
proč takové dobré nápady, které jsou oceňovány i ostatními, nejsou vůbec komentovány či řešeny? Visí to tu už půl roku a nic. Každopádně jsem pro.
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Tento nápad a návrh také podpořím je to dobrý nápad. Podobný ale jiný nápad je použití více stavitelů na jednu stavbu ale to se mi zdá více jako zbytečnost která by se dala řešit přidáním urychlovače či nového kouzla. Co se týče tohoto nápadu přidal bych tam ještě protože vylepšení dělnické chatrče vyžaduje diamanty tak by bylo fér i navyšování procent zkracování času dokončení stavby.
 

DeletedUser4336

Guest
Nightwish89 >> Zbytečnost to určitě není, protože urychlovačů si vývojáři cení, takže je rozdávají jen opravdu velmi velmi mizivě, a kouzlo určitě taky přidávat nebudou, to by byli sami proti sobě, naopak když se přestavují třeba kasárny, určitě by se spojení sil využilo. Co se týče času, ne že by mě to nenapadlo, ale opět, pochybuji že udělají tak velký bonus, ono už možnost zvětšit počet stavitelů hru řádně urychlí, mnoho lidí co hraje dál většinou po této možnosti už tak sáhnou, pochybuji, že by jim to někdo ještě zase víc urychlil, musí tam mít opět zase rezervu pro možnost dokončení za brilinty. Co se týče obou těchto nápadů, pochybuji, že to milionkrát už mnohé taky nenapadlo, ovšem dnes bych s tímto nápadem nepřišel, protože vím, že to tak autoři nechtějí. To už bychom rovnou mohli chtít otáčecí budovy, libovolné zadávání výroby, atd., což už tu také padlo, a bylo jasně řečeno, že jsou prostě věci, které dělají Elvenar Elvenarem a hýbat s e snimi určitě nebude.
 

DeletedUser4646

Guest
@Pauleo - A je to zbytečnost co se týče nápadu více stavitelů na jednu stavbu. Počet stavitelů nijak nikdy nesouvisel s rychlostí, ohledně rychlosti tu máš možnost zrychlení z podpory dělnické chatrče. A dle mého soudu tento nápad na výběr kdy podporu na urychlení použiješ je reálnější a lepší než více stavitelů na jednu stavbu.
 

DeletedUser4336

Guest
Nightwish89 >> Počet stavitelů nesouvisí s rychlostí jedné stavby, ale souvisí s rychlostí celkového vývoje a výstavby města a postupu ve hře, proč by si asi jinak spousta lidí více stavitelů pořizovala. Tam jde o to, že je období, kdy se naráz staví mraky budov (např. když se rekonstruují obytné domy), tak je výhodné mít více stavitelů. Naopak když dojde ke zpomalení postupu kvůli místu, bylo by využití více stavitelů naráz na jedné budově na místě, aby podpoříli jen jednu dlouhotrvající budovu (typicky např. kasárny, kdy je každé další ušetření času důležité, každý nemá nasyslené urychlovače a nebo nechce čekat až padne turnaj, kde se trénují jen pesani). Po pravdě nevěřím, že jakýkoliv z těchto nápadů, který hráče dále zvýhodňuje a dává jim možnost reálně myslet a obcházet správné načasování nebo používání briliantů, do hry tvůrci zakomponují. Ona zbytečnost je dost relativní pojem, vždy záleží na stylu a jaké funkce kdo využívá, to je asi důvod proč např. každý žádá jinou výpomoc nebo by uvítal jiné návrhy a nápady do hry.
 

DeletedUser4646

Guest
@Pauleo - Počet stavitelů nesouvisí s ničím jiným než je množství staveb! Motivace dělnické chatrče souvisí s rychlostí výstavby! A já fakt nechápu proč by měl počet stavitelů souviset s rychlostí? Omlouvám se ale dle čeho tak soudíte? Když jsem si procházel všechny nápady a návrhy tak mnohé z nich je spíše z nudy hledání něčeho co už třeba je jako v tomhle případě a nebo jiná a komplikovanější cesta místo stížností nebo návrhu na úpravu již funkcí které mají stejnou úlohu. Urychlení výstavby se dá nekomplikovaně řešit návrhem při odemčení dalšího stavitele a tím spojené vylepšení dělnické chatrče tak na navýšení procent časového urychlení.

Ale tohle téma řeší zvolit si urychlení výstavby dle sebe což je dobrý nápad který má šanci na zavedení.
 
Nahoru