• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze InnoGames TV - říjen

Sindri

Guest
Poněkud běsný způsob života orků vzbudil zájem další staré rasy Elvenaru - lesních elfů - kteří už od éry trpaslíků sledovali každý váš krok.

Nejedná se tedy o rasu vyhynulou, z čehož vyplývá, že nebude zapotřebí portál! Naučí vás, jak zacházet s manou, díky níž získáte znalosti stavět budovy tak, aby byly opět v souladu s přírodou. Použít ji tedy budete moci k odemknutí technologií, postavení cest či rozšíření hlavní budovy.

Mana vám taktéž bude výzvou, a to na základě hlavně těchto dvou aspektů:
  • Pochází z některých kulturních budov, což znamená, že je budete muset spojit s cestou.
  • Mana může být skladována pouze po určitý čas, pak se vrátí tam, odkud pochází - do přírody. To znamená, že každý den jí určité množství ztratíte. Produkci si tedy budete muset plánovat, abyste manu použili, co nejdříve to bude možné.

Jakmile si tedy připravíte pro lesní elfy zázemí (neplýtvejte tedy místem pouze na kulturní budovy!), můžete stavět jejich budovy, mj. i tu budovu, která bude svými vlastnostmi plně nahrazovat absenci portálu.

Zní vám nová spřátelená rasa dobře? Bude pro vás zajímavou výzvou? Nezapomeňte nám zanechat svůj názor! :)
 

Santerr

Veterán
Tak na tohle se hrozně moc těším, podobně, jako jsem se kdysi těšila na víly. Po těch ošklivých orkách budou zelené stromečky balzámem pro mé očko :D
 

DeletedUser76

Guest
Každé nové rozšíření hry ať v podobě trpaslíků, víl či orků je pro hráče novou výzvou .
Těším se, vypadá to velice zajímavě ...:)
 

GorGlin

Veterán
Bude to o okamžité produkci a spotřebě.
Je to jen jedna surovina z mnoha a pokud si naplánuješ dostatečný nadbytek, nemusíš se starat.
Tohle bude náročné spíš na uvahu než na čas.
Produkce v kulturních budovách je jako v obytkách a trvá přes 12 hodin a přes noc ztratíš 10%. Žádná trága.
Nemůžeš jako u roků chrchlat houby s myšlenkou někdy se to bude hodit, protože čím větší bude zásoba, tím větší bude ztráta.
Ale jen věštím z Inno TV mohl jsem to odtušit špatně a nebo to třeba ještě upraví.

Ano, moc se těším na dvojí elfí město
 

DeletedUser236

Guest
Elfové vypadají moc hezky, to beze sporu... Těším se na ně, i když mi to asi ještě hodnou chvíli zabere, než se k nim propracuju, protože jsem teprve v druhé polovině orků :D A to ještě ne úplně všechno už mám vyzkoumavé, takže houbičky ještě budou potřeba (tudíž budou i nadále žrát potřebné místo)... :D

Nové prvky vypadají hodně zajímavě - hra zůstává i nadále pestrá, což se mi líbí.
 

DeletedUser1977

Guest
vzhledem k tomu že nejsem ani u trpaslíků je to tak na další rok než se tam prokoušu :) tudíž je to opět pro lidičky kteří se tu pohybujou velmi dlouho ..
 

GorGlin

Veterán
Taková doba to nebude.
Já začal v únoru a už jsem otevřel orky.
Ale je fakt, že já chci být nakonci a v klidu si čekat na novou rasu a tak na to šlapu jak to jen jde.
Na druhou stranu, ty máš turnaje a podobně, to já neměl.
 

DeletedUser1148

Guest
moc moc se těším....po orcích to bude nádhera.Ještě u orků nejsem a už se mi k nim nechce.takže se těším,až se dostanu přes ně a hurá k lesním elfům.Parááááda :)
 

Magni

Guest
Ačkoliv nová rasa nemá přímo portál jako takový, bude mít podobnou budovu. Nebudu nic prozrazovat ani naznačovat, přišli byste o tu možnost být překvapeni (ačkoliv myslím, že to bylo zmíněno ve videu), každopádně abych odpověděl na otázku přímo... Ano, div bude "fungovat" a bude užitečný tak, jako do teď :) Není se čeho obávat.
 

DeletedUser236

Guest
Mám dotaz: Taky jste po tom updatu dostali někdo během bojů o provincie tak strašně na budku jako já? :D:D (O bojích během turnaje nemluvě...)
 
Nahoru