• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Hromadne zpravy chodi se spozdenim

DeletedUser747

Guest
Verze hry: 0.33.3169 - v0.33.3
Prohlížeč a jeho verze: Microsoft Edge 25.10586.0.0
Verze Flash Playeru: 20.0.0.272
Operační systém: win 10
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: _/5

Hromadne zprávy mi dojdou az v okamziku, kdy mi posle zpravu jeden hrac, naposledy mi takto dosla zprava odeslana 23.1. az 26.1., tedy s 3 denim zpozdenim a deje se to takto pokazde, jednou to bylo i 14 dni později.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Drachma, děkuji za upozornění, vážíme si toho! :)

Smím se prosím na data, kdy byly všechny dané zprávy odeslány, plus kdy přišly?

A zároveň budeme rádi, pokud se vás s podrobnějším popisem ozve více, abychom mohli předat lepší popis tvůrcům hry. Jsme si totiž vědomi toho, že hromadné zprávy nefungují úplně podle našich představ.
 

DeletedUser747

Guest
Nejsem si jisty, co jste myslel tim

"Smím se prosím na data"

Pokud jste myslel abych vam tyto informace sdelil ja, tak bohužel zprávy jsou uz smazane.
Pokud si toto nejak můžete zjistit sami, tak dle libosti.

Jinak novy pripad: hromadna zprava od hrace Rosalinda, odeslana 14,2, 11:50 se mi doručila az dnes 15.2. 8:44 rano, protože v tomto case mi poslal zpravu hrac fonuska.
 

DeletedUser180

Guest
Asi jo.
Z druhého účtu (dcery) jsem odepsal že jestli se ještě ozve, tak si ho najdu a zlámu mu hnáty. Možnosti na to mám. Znám jednu holku která dělá počítačovou kriminalitu a ta umí kouzla že by se jeden divil.
 

Santerr

Veterán
Tak já mu ani neodpovídala a rovnou to smazala, ale je pravda, že ty zprávy pořád zlobí, už se radši občas podívám, jestli mi náhodou nepřišla zpráva a já jí jen nevidím.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Obtěžující zprávy hlaste podpoře pomocí ikonky vykřičníku v červeném poli, který najdete u každé zprávy.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nejsem si jisty, co jste myslel tim

"Smím se prosím na data"
Omlouvám se za překlep, vypadlo mi slovíčko zeptat. :)
Tak já mu ani neodpovídala a rovnou to smazala, ale je pravda, že ty zprávy pořád zlobí, už se radši občas podívám, jestli mi náhodou nepřišla zpráva a já jí jen nevidím.
Je mi velmi líto, že zprávy stále zlobí, každopádně co se týká obtěžujících zpráv, tak jak napsal kolega Ódin, kliknutím na vykřičník u zprávy opravdu nic nepokazíte, naopak nám tím moc pomůžete! ;)
 

DeletedUser1203

Guest
chtěl sem se zeptat kdy se to opraví ty zprávy je to něco šíleného :mad:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mrzí mne problémy způsobené touto chybou, nicméně jak už bylo zmíněno, my nemáme přístup do vašich zpráv. Pokud vám tedy přijde zpráva se zpožděním, potřebujeme, abyste nám napsali, kdy byla zpráva odeslána, kdy byla doručena a kdo ji odeslal. Tuto informaci poté předáme technikům a ti problém opraví. Bez vaší pomoci se tedy bohužel neobejdeme.
 

AresXII

Guest
Provedli jsme test v našem společenství, zpráva přišla hned, nezobrazil se však indikátor nové zprávy (červená jednička), děje se tak pouze u hromadných zpráv.
Buď k chybě dochází pouze někdy, a nebo je potíž pouze s indikátorem. Domnívám se že zpráva přišla v čas, ale nedostal si na ní upozornění, (u nás se tak děje), takže to vypadá že zpráva měla zpoždění. Zkus zkontrolovat zda sedí datum a čas u zprávy, s dobou odeslání.
 
Nahoru