• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Světová mapa Hromadné vyjednávání a průzkum provincií

Průzkum více provincií najednou a jednotné vyjednávání pro celou provincii nebo pro více provincií?


  • Celkový počet hlasujících
    6

DeletedUser3346

Guest
[Shrnutí] – Jednotné hromadné vyjednávání a průzkum provincií.

[Podrobnosti] - Možnost jednotného vyjednávání jako celku v jedné provincii jedním vyjednáváním, nebo hromadný průzkum všech provincií které můžou být již prozkoumány, s tím související možnost jednotného vyjednávání pro objevené provincie.

[Důvody]

[Dopad na jiné herní prvky]
 

Lovec Krys

Legenda
Trošku duplikuješ návrhy, podobný návrh už tu dnes byl založen (dříve než tvůj - jen na vyjednání celé provincie).

Dle mě hromadný průzkum provincií nemá šanci projít (zkus si představit, že máš vyzkoumané všechny provincie do vzdálenosti třeba 13. Víš kolik je provincií ve vzdálenosti 14? A jednu zkoumáš několik dní - to by pak bylo zkoumání na půl roku - nehledě na to, že bys to v žádném případě nezaplatil (cena průzkumu několik milionů, kapacita sídla 20 milionů, takže bys stejně dal zkoumat tak 5 provincií najednou, na víc prostě nebudeš mít mince).

Ale kdybys to změnil na možnost přidání průzkumu provincie do fronty, to už by možná projít mohlo (tzn. sice by jsi klikal po jedné provincii, ale sám by sis určil pořadí, ve kterém je chceš zkoumat.
 

DeletedUser3346

Guest
@Lovec Krys Neduplikuji. Ano návrh je podobný ale prvotní návrh se týká TURNAJE, můj se týká provincií na mapě.

A ano celková cena je jistý problém ale spíše vůlí umožnit takový výkup systémem střádání. Neboli cena např. 50k ale tvoje max kapacina mincí je 20k. V případě že dáš polovinu 10k a takto to uděláš 5krát v případě mincí. A heuréka problém vyřešen.

Tá fornta je také možností v případě že by se nečekalo na celkové množství provincií ale já myslel spíše zaplatit celkové náklady a čekat na provincie které by se právě uvolňovali ve frontě.

Ještě po zaplacení dostatečného množství surovin atd potřebné třeba pro tři provincie v provincii myslím tím ty vlajky pro střet a vyjednávání, by se střety započítávali ihned.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Mě celý tenhle nápad přijde dost unreal. To co se řeší v tom druhém vlákně podporuji a předpokládám, že pokud to zavedou do turnaje, získáme to i na mapě, ale je dost rozdíl mapa a turnaj.

1) v turnaji jsi limitován časem, chceš jít spát a tak čím rychleji odklikáš, tím rychleji jdeš či tím spíše stihneš okno večer.
2) v mapě ale časem nezkoumáš vše, resp zkoumáš furt ale nevykupuješ/nebojuješ, protože se blížíš limitu a reálně používáš provincie pouze na eventy či když máš nouzi pozemek, ale žere to tak šílený sumy surovin, že by ta funkce byla těžce k ničemu.

Celkově mi to přijde jako věc zbytečná. Tohle asi ocení jen malý hráč, kterého nějaký velký dotuje a potřebuje se rychle v turnajích posunout, aby zvládl limity spolku, ale jinak?
 

DeletedUser341

Guest
Možnost dávat průzkumy do fronty mi přijde velmi zajímavou, ale v praxi zbytečnou. Proč zbytečnou? Protože stejně jednou dojdeš do stavu, kdy budeš muset čekat, tak co se stane, když budu "pár hodin čekat teď"? Znám tuhle fázi jak z počátku hry (cca 4. kapitola, kdy jsem měl prozkoumáno tolik, že jsem prostě musel přestat a čekat, než se pohnu dál, protože vybojování provincie bylo naprosto nereálné a vykoupení by mne stálo tolik, že by mne to zaseklo ve výzkumu na několik dní), tak z cca prostředka (čekáme, než získáme orky na vyjednávání, protože vše co nestojí orky už mám hotový), tak pak i na konci (stejně už mi další provincie nedají další rozšiřko, tak kam spěchat?)
 

iDavis

Legenda
K prvej časti návrhu, ktorá je podobná s predchádzajúcim návrhom, za mňa áno, ak by to teda pribudlo ako doplňujúca možnosť. K druhej časti návrhu, súhlasím s reakciami vyššie, príde mi taktiež zbytočná. Len akosi neviem, čo teraz dať do ankety. Téma obsahuje 2 návrhy s jednou anketou, v ktorej buď môžem s obidvoma návrhmi súhlasiť alebo byť proti. Keďže považujem svoje vyjadrenie vo vedľajšom, témou podobnom návrhu za dostatočné, tu musím dať nie.
 
Nahoru