• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hra zablokuje celé Windows 8, co se s tím?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Vicky1177

Mistr slova
Elvenar při hraní zamrzne a zablokuje celý OS - u mně Windows 8. Klávesnice vůbec nereaguje, nereaguje vůbec nic. Pomůže pouze ruční restart! Blokace a za mrznutí se stane vždy a pouze při bojích, jinak ne.
Má s tím prosím někdo zkušenosti? A může mi někdo poradit co s tím? Takhle se to pak nedá hrát.
Děkuji předem za odpověď...
 

DeletedUser56

Guest
Jaký prohlížeč používáš ? A co máš za - antivirový program ?
 

DeletedUser34

Guest
aj mne to blbne na Win 8,5 a mysle som ze to je sistémov a ono to bude asi hrou :) no win 8 je atastrofa je to na dotikove pc no bojim ako dopadne win 10
 

Baldr

Guest
Osobně využívám Windows 8 a neměl jsem sebemenší problém s Elvenar.
 

Vicky1177

Mistr slova
Je mi líto, že máte s hrou takové nepříjemnosti. Mohl/a byste prosím napsat na herní podporu? Tam se na to podíváme blíže. Děkuji!
Napsáno na herní podporu...

Google Chrome tohle občas blokuje, já nepoužívám Win 8, ale 7 a mám stejnou kombinaci jak ty Chrome + Eset a problémy se u mě nevyskytují.
Hra zablokuje PC jak při hraní v Google Chrome, tak v Internet Exploreru 10 a ESET žádný problém nehlásí. Klávesnice nereaguje ani na kombinaci kláves Ctrl+Alt+Delete, takže nejde otevřít ani správce úloh, pouze ruční restart, což mě teda pěkně štve!
Elvenar je pěkná, zajímavá hra, ale takhle se to prostě nedá hrát...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser56

Guest
Google Chrome tohle občas blokuje, já nepoužívám Win 8, ale 7 a mám stejnou kombinaci jak ty Chrome + Eset a problémy se u mě nevyskytují.
Nechci tě děsit ,ale to je OK co máš instalováno i když CHROME je dost osekaný prohlížeč.
Doporučuji nechat celý systém zkontrolovat > přijde mě, že jsi si tam stahla nějakýho broučka co tě omezuje.
Vím rada k nezaplacení, ale nic jiného mě nenapadá > hra je i v OP 8 hratelná bez závad.
 

DeletedUser14

Guest
Používám w7 a zatim žádný problém, jen někdy se sekají bitvy, ale to bude asi horším pcočítačem.
 

Lamac

Guest
CHROME je asi nejhorší prohlížeč na tuto hru, osobně mám operu a nestěžuji si! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru