• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hra nejde spustit

May-lie

Kolemjdoucí
Od rána mi na androidu nejde spustit hra. Jak chci spustit aplikaci objeví se mi jen černá obrazovka a dál aplikace nereaguje. Nezačne se načítat ani počáteční intro. Aplikace je úplně mrtvá.

Update
Zkusila jsem aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat a po této instalaci se aplikace rozjela a hra se v pořádku nacetla, ale po opětovném pokusu o spuštění, zase místo spuštění aplikace černá obrazovka.
 
Naposledy upraveno:

eyelet

Kolemjdoucí
Chyba je tu stále. Nicméně po nové instalaci jsem nestihl vypnout oznámení z aplikace, takže aplikace se jeví jako mrtvá, nicméně oznámení z aplikace, konkrétně o hotové výrobě chodí..
 

Kubina1232

Kolemjdoucí
Ahoj, nedávná aktualizace systémové aplikace Android System WebView obsahovala chybu a dnes dopoledne byla vydána její oprava. Je proto nutné tuto aplikaci aktualizovat na poslední verzi.

(případně někdo říká, že musí být aktualizován i prohlížeč chrome na poslední verzi)

(Aktuální verze: 89.0.4389.105)
 

Vicky1177

Mistr slova
Ano, to říká dobře. Aktualizovat System Web View, aktualizovat Chrome, to minimálně. Zákaznická linka Samsung doporučila stáhnout všechny nabízené aktualizace (nebo varianta: odinstalovat poslední aktualizaci Web View).
 

Reyahana

Učedník
Myslím, že to není hrou. U mne se aktualizoval Android na verzi 11 a odpadávaly skoro všechny aplikace. Nešlo téměř nic....černá obrazovka, zmražený antivir, whatsapp nefunkční, u všeho hláška, že aplikace nereaguje. Vlastně se mi z chytrého telefonu stal tlačítkový telefon na volání
a sms. Tahle super aktualizace odbouchla SD kartu, která sloužila jako součást interního úložiště ... vyřešeno až opakovaným kompletním továrním resetem telefonu a odebráním SD karty.
Teď mám telefon jako z výroby, ale už funguje a aplikace, včetně Elvenaru, také. Drahá 64 GB SD karta leží v šuplíku.
 
Nahoru