• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ČTI MĚ Houbičková hostina mámy Juul

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Drazí lidé a elfové,

Událost Hostina mámy Juul je již v plném proudu. Stejně jako v předchozí události, i tentokrát se tu objeví 3 nové dočasné budovy, které si představíme.


A Evt Exp May XXIII SteelInfused Fungi.png
A Evt Exp May XXIII Crystal Caps.png
A Evt Exp May XXIII Mystic Mycology.png

Houby s ocelovým aroma. Červené houbičky rostoucí mezi ocelí a mramorem ukrytým v zemi dodají jedinečnou chuť každému pokrmu.

Krystalové kloboučky. Malý ale ohromně krásný shluk hedvábně hladkých houbiček ozdobených třpytícími se modrými krystaly, které s okolním prostředím vytvářejí působivý kontrast..
Tajemná mykologie. Fialové houbičky s kouzelnými vlastnostmi, které se využívají při tvorbě silných elixírů, kouzelného prachu a drahokamů.


Tyto budovy navýší výrobu vašich manufaktur a můžete je získat plněním objednávek zákazníků.

Podařilo se vám získat tyto budovy? Pošlete nám jejich screenshot ve vašem městě, jak se vám tyto dočasné budovy líbí.

Všechny screenshoty případně vaše náměty, napište do tohoto tématu jako nový příspěvek.

Jak vytvořit screenshot
Návod na vložení obrázku

S přátelským pozdravem
Elvenar tým
 

Elvinka12

Učedník
tak tu jednu houbicku mam ale myslim ze na tu jednu prachovnu ten efet slavny nebude popravde vic surovin nez v manufakture vyrabim pres div snad je nekdo lepe oceni
houbicka3.jpg
 

Banderoi

Znalec fóra
Tajemná mykologie-je opravdu přínosná a velmi hezká budova.

Když mám výrobu elixírů 23 710 za 3/hod tak tato budova mi přidá +62. To je jako když slevníš stovku na Ferrari a napíšeš ,že je 30 dní v akci!!

Postavil jsem jí na čestné místo hned vedle hajzlíků.Ty nedělají nic,trošku kulturu ale jsou alspoň vtipné.Možná ta mykologie byla taky pokus o vtip.
 

Přílohy

  • 2023-05-29 (2).png
    2023-05-29 (2).png
    213,3 KB · Zobrazení: 25
Naposledy upraveno:
Nahoru