• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hledání pokladu a pohyb v sousedských městech

petrukamila

Guest
Ahoj, můžete mi někdo poradit jakym zpusobem mam najít poklad při sousedské výpomoci? resp. jakým zpusobem se pohybujete po meste, aby vás to pri prvním kliknutí nehodilo zpatky do Vašeho města??? muže byt problem že hraju bez myši na touchpadu?? :) děkuji za odpoved, nenašla jsem podobné téma v předešlích příspevcích
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Teda, nevím jak tě to při prvním kliknutí hodí zpět do města, ale přes touchpad se po městě pohybuješ tak, že uděláš "dvojklik" a při druhém kliku nepouštíš ale držíš prstík na touchpadu. A tím prstíkem pak po touchpadu jezdíš a tím se posunuješ. Případně zmáčkneš levý tlačítko pod touchpadem, držíš ho, a prstíkem po touchpadu přejíždíš.

Poklad za odměnu z motivace se nachází někde po okrajích toho města. Musíš ho najít, ale pozice se opakují a není jich mnoho, takže po čase budeš chodit na jistoty :D

Edit: Napadá mě ještě... zpět do města se dostaneš jen dvěma způsoby (alespoň co já vím). A to buď přes ikonku na spodní liště nebo přes zkratku - písmenko C. Není možné že bys omylem něco z toho udělala? A třetí je aktualizace okna, ale to by sis asi všimla...
 
Naposledy upraveno:

petrukamila

Guest
jen pri prvním kliknutí kdekoliv v sousedském městě, mě to automaticky hodí zpět do mého města, dvojklik a podržení, popř držení leveho tlačítka a pohyb na touchpadu funguje jen do te doby než co pustím, abych se koukla o kousíček dál, ale v ten okamžik co pusím, zas me to okamžite hodí zept do mého mestea :/ nemám možnost se podívat dál po cizím měste, než to co je videt v první chvili
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak to je hodně zvláštní. Pak mě napadá jen v prohlížeči oddálit a pokusit se ho najít alespoň "z dálky", kde budeš vidět vše. Ale proč tě to vrací, to tedy vážně nevím... Dělá ten touchpad problém i jinde? Například na jiných stránkách, na ploše... nebo jen tady ve hře?
 

petrukamila

Guest
ted jsem prisla na to ,že to funguje normalne jen když mam hru na režim přes celou obrazovku, když normlane v prohlížeči (je videt lišta nahore atd) dela mi to muj nahore popsany problem :)))
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Máš to nějaký začarovaný teda :D Tak hlavně že je nějaká alternativa na hraní... Každopádně je to zvláštní :)
 

luterina

Veterán
Ahoj, dotaz, když se objeví oznamovací okno že ve městě je poklad, nevyberu ho, z města odejdu a hned se do něj zpět vrátím, bude tam ještě ten poklad? Totiž vždycky byl a dnes se mně dvakrát stalo že ne.
 

Lukula

Velmistr písma
Luterino, mě se tedy nikdy nestalo, že bych po návratu do města ještě poklad našel. Nic to ale nemění na tom, že během dalších motivací si na tebe systém opět vzpomene, takže o tři poklady bys přijít neměla.... ;)pokud je tedy nevynecháš všechny... :D
 

luterina

Veterán
Aha, takže v prvém případě povedená milá chyba - tedy zázrak a v případě druhém je to v pořádku, děkuji. :)

..nj, nevynechala a nepřišla! :D
 

luterina

Veterán
Ve společenství jsem namotivovala všech 17 členů a neobdržela jsem za odměnu ani jeden poklad.

..kde se dočtu o systému - častost, možství, počet a pod. - udělování pokladu?

Bude sekce - poklad - přidána na Elvenar Wiki?
 

Alexandrie16

Pokročilý žák
Mě většinou poklady lítají 3 za všechny ve společenství. Ale přijde mi, že po aktualizaci to upozornění, že je ve městě poklad, se na moc dlouho neukazuje. Spíše na pár vteřin a hned zmizí. Tak jestli nemáš stejný problém a třeba si toho nevšimneš. :)
 

luterina

Veterán
Vím že se oznámení o umístění pokladu ve městě jen mihne, většinou je poklad ve městě umístěn za první tři motivace, jenže tentokrát se oznámení ani nemihlo, proto jsem speciálně města i prohledala a žádný poklad v nich umístěn nebyl.

Znova jsem hru načetla a za motivaci sousedů na mapě světa jsem obdržela tři poklady, zatím jsem vždy za motivaci sousedů obdržela šest pokladů, tj. tři poklady na mapě světa + tři poklady ve společenství.
 
Naposledy upraveno:

Lukula

Velmistr písma
Luterino, teoreticky i prakticky jsi mohla někdy dostat 3+3 poklady. Poklady se dostávají za motivaci měst (ať už v rámci společenství nebo světové mapy) jednou za 24 hodin s tím, že v 00:00 se vše restartuje. Není to jako s motivací, že po motivaci se ti spustí odpočet 24 hodin. Tzn. pokud jsi společenství stihla namotivovat před půlnocí a po půlnoci motivovala byť jen část světové mapy, nabídlo ti to opět další tři poklady. Pak ale ve stejný den nemůžeš dostat další tři... ;)
Jednoduché jako facka. A píšu to proto, že se mi to už také stalo. :D
Navíc poklady dostaneš v náhodných městech. Nikdy to nejsou pokaždé tři po sobě následující města.
 

GorGlin

Veterán
Většínou mi první výpomoc ten den dá poklad, na třetí si někdy musím počkat, 10-15 hráč, ale myslím, že mám každý den tři s železnou pravidelností.
 

DeletedUser3105

Guest
Asi něco dělám blbě,ale hledám,hledám a žádný poklad nevidím i když naběhne oznámení.Je možné,že se z nějakého důvodu nezobrazí?A co vlastně hledám-nějakou truhlu?
 
Nahoru