• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlavní sídlo

KennedyR

Kolemjdoucí
Jak vidíte možnost návštěvy svého Hlavního sídla? Každý si vylepšujeme své Hlavní sídlo, ale nevíme jak vypadá uvnitř a přijde mi to jako nevyužitý potenciál. Líbilo by se mi podívat do interiéru, který by v každé ze 17 kapitol výzkumu mohl vypadat jinak. Vstup by mohl být podobně jako do Věže věčnosti. Případně by v Hlavním sídle mohl být v každé kapitole nějaký bonus, úkol nebo možnost úpravy, např. trůnního sálu, atd.
 

Prealiena

Velmistr písma
Také bych uvítala možnost prohlídky obytných domů. U každého vylepšení ve výzkumném stromě píšou, co všechno jim tam zavádějí a jak to zvyšuje životní úroveň obyvatel.
 

Mescal

Mistr slova
@KennedyR... a to by každý navštěvoval jen to své hlavní sídlo a plnil své úkoly anebo by bylo možné navštívit i budovy přátel (tedy těch, kterým dávám sousedskou výpomoc) a plnit i tam úkoly pro přátele?
Nemíním tím, že by se úkoly vykrádaly, ale plnily by se separátní úkoly pro návštěvníky.
 

KennedyR

Kolemjdoucí
To je zajímavé Mescal, jen si neumím představit jako by to bylo ošetřeno z hlediska fungování hry, pokud to je zde vůbec možné. Ve svém Hlavním sídle jsi ve své mapě. Do věže vstupuješ na neutrální území přes vlákno společné celému týmu. Ale do Hlavních sídel přátel vstupuješ do jiné mapy. Hlavně k přátelům, kteří nejsou ani ve tvém týmu by se asi hra musela překopat, protože tam jsi pouze pozorovatel. Asi by to po více úpravách šlo :)
Původně jsem měl myšlenku otevřít svou hlavní budovu a prozkoumat jak to tam vypadá. A jak píše Prealiena třeba i do svých obytných domů. Je škoda nevidět své město i zevnitř, když už si s ním dáváme takovou práci... A třeba vidět i obyvatele, jak tam žijí (kam ty tisíce obyvatel vlastně mizí? :) )
 
Nahoru