• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlavní sídlo + manufaktury - trpaslíci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zdravím,

našel jsem chybu v tabulce u hlavní sídla elfů. Ikonka trpasličího výzkumu je u 15. úrovně. Což je hloupost, protože 15. úroveň můžeme postavit i bez toho výzkumu (tedy i teď). Takže ta ikonka má být až u 16. úrovně, jako je tomu u lidí. Je to drobná chybička, ale když už jsem to našel, tak to napíšu :) Mohlo by to třeba i mást nové hráče.

Dále jsem si všiml, že doplněné úrovně jsou jen u prvních surovin (mramor, ocel, prkna). Zbytek manufaktur ještě nemá doplněné informace. Nevím jestli je to chyba nebo zatím je to v plánu až budete mít čas, ale pro jistotu píšu.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @GoldAngelcz,

díky, ale v současné době se o chyby nejedná. Ráno jsem upozorňoval na tyto změny ZDE. Nové hráče to mást nemůže, protože jim celkem dlouho potrvá, než se dostanou tak vysoko, aby si zjišťovali na kolikáté úrovni je potřeba trpasličí výzkum a do té doby bude Wiki snad hotová. ;)

Nikdy nevíš, jak se může změnit výzkum a třeba právě na 15. úrovni již bude potřeba tento výzkum. ;) Avšak Wiki v tomto ohledu (doplnění textu ohledně nové rasy) není zcela kompletní a postupně se to pořád mění.

Ještě jednou díky za Tvůj příspěvek. ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Nikdy nevíš, jak se může změnit výzkum a třeba právě na 15. úrovni již bude potřeba tento výzkum

No bral jsem to z pohledu nynější hry :) Ne budoucích updatů a změn, který možná ani nebudou a když, tak třeba v nedohlednu. Ale ok, beru to :) Toho příspěvku který si dnes přidal jsem si ani nevšiml (sekci Wiki nemám ve sledovaných sekcích)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Je to nový příspěvek jako každý jiný, měl by se Ti zobrazit standardně jako všechny ostatní. ;)

Ony jsou ty úpravy - co se týče rasy trpaslíků, obrovské, spousta nového obsahu, proto jej dělám s předstihem, protože bych to chtěl mít hotové v době, kdy bude tato rasa nahrána (nebo krátce poté), abychom poskytli plnohodnotné informace všem hráčům. :)

Ještě jednou děkuji a hlavně na mě nezanevři s příště nalezenou chybou! ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Je to nový příspěvek jako každý jiný, měl by se Ti zobrazit standardně jako všechny ostatní. ;)

nepočítám na úvodní stránce fóra, myslím v oznámení. Jinak ostatní sekce nesleduji. A myslím ten příspěvek kde jsi psal ty změny na wiki (někdy ráno), ne tuto odpověď. Aby jsme si rozuměli ;)

Vždyť já nic neříkám, jako hrob :D jen mě to trklo , když jsem projížděl wiki a sledoval co bude novýho (budovy, změny ve velikostech a tak)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru