• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlavní sídlo lidí

Jak se vám líbí hlavní sídlo u Lidí?

  • Je nádherné, nic bych neměnil.

    Hlasy: 3 33,3%
  • Je pěkné, ale pár much bych na něm určitě našel.

    Hlasy: 2 22,2%
  • Je mi to jedno, moc to neřeším.

    Hlasy: 1 11,1%
  • Není to moc pěkné, ale mohlo to dopadnout hůř.

    Hlasy: 2 22,2%
  • Je to děs, rozhodně na tom mohli vývojáři zapracovat.

    Hlasy: 1 11,1%

  • Celkový počet hlasujících
    9

DeletedUser47

Guest
Zdravím,
nešlo by něco provést s hlavním sídlem lidí, když se dívám na elfy, tak ti mají krásné sídlo,
ale kdo s prominutím zprasil to lidské sídlo, to nepochopím, ze začátku vypadalo, že poroste
jak do šířky, tak do výšky a bude směřovat do krásné pevnosti s věžemi a hradbami (př. jak na načítací obrazovce), ale nyní už ho mám na 15. levelu a nestačím se divit co se z toho stalo za paskvil s nějakou obří kýčovitou lví hlavou, doufám, že hra bude dále pokračovat ve vývoji a po přidání dalších rozšíření hry se budova začne rýsovat do skutečně respektované budovy a zmizí ta ušmudlaná nynější budova.
 

DeletedUser133

Guest
Je nádherné nevím co by si tam změnil/a
ve spolieru je sídlo 15. úrovně:
a to je nádherný

800px-01_town_hall_humans_15_cropped.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no mne sa ľudské budovy nejak moc nepáčia
je tam málo toho čo stojí za to možno 15 úroveň dielní alebo 15 drahokamy a kryštál
no kultúrne je otras ešte tie prasiatka ale inak
najviac sa my páči budova Kasárne na 15 úrovni tá je najkrajšia
hlavná budova od začiatku pripomína dom Vízliovcov z Harry Pottera
 

DeletedUser273

Guest
Mě se líbí vesměs nižší levely budov mnohem víc než ty zlaté
 

DeletedUser47

Guest
Souhlasím s tebou ještěrko, ze začátku byly budovy perfektní, čím vyšší lvl,
tím mám rozporuplnější pocity, až na kasárna, jak napsal protokol, ta vypadají skvěle. :)
 

Vlnik

Guest
Popravdě řečeno mi u lidí jako hlavní sídlo připadá spíše plující citadela než to, co jím nazývají. Ale zas tak hrozně to nevypadá, jen se to nehodí k tomu, co to má představovat.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No dle mého názoru to má být jakoby radnice. Prostě typický "střed" města, který tak dřív býval. A prostě k lidem se to hodí. Stavíte město, ne hrad :)) my taky nemáme stromovou pevnost, ale spíš takovou hlavní budovu. Jen možná těch barviček mohlo být použito trochu míň :)
 

DeletedUser254

Guest
Mně se u lidí nejvíc líbí stupně 3, 4 a 5. Zelenohnědá, a modrohnědá je určitě hezčí než zlatá. Jinak je to jak u které budovy. Některé vypadají zajímavěji na vyšších levlech a jiné na nižšších.

U elfů je to podobné ( hraju za elfa ) ale z tím že elfí budovy se mi líbí víc.

Ale abych moc neodbočoval od tématu, tak mně se hlavní sídlo lidí líbí asi do levlu 7. Pak už moc hezké není.
U elfů se mi to hlavní sídlo nijak zvlášť nezamlouvá, a na levlu 15 vypadá jak ze špatného snu. Do levlu 4 je ještě hezké, ale pak už je to jak nějaká karikatura z přeplácaným zevnějškem.
 

Percival

Guest
No.... co si budem povídat, elfí sídlo taky není vyloženě výhra (aspoň podle obrázků na wiki) no nicméně to lidské sídlo na 15 skutečně vypadá docela nuzně. Ale celkově ono to svádí k porovnávání, třeba ty lidské kasárny se mi libí víc, u manufaktur to je tak půl napůl
 

DeletedUser34

Guest
elfie kasárne vypadajú ako suši bar
hlavne sídlo elfov je pekne na 14 úrovni a na 10 myslím keď je ako kamenný hrad
ale na 15 už je divné
no z ľudských budov jedine kasárne a ešte baňa na kristal z draky
 
Nahoru