• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno hláška interní chyby při vylepšování

DeletedUser1770

Guest
Dobrý den po včerejší odpolední aktualizaci nelze vylepšit dílnu.Automaticky mne to hodí hlášku o omluvě za interní chybu odhlásí mne to a loguje mne to zpět do hry.Děkuji za info s pozdravem Reishi
 

DeletedUser2744

Guest
Ahoj, zkus promazat cache a cookies.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1770

Guest
děkuji to jsem chtěla ale bohužel nevím jak to mám vymazat v čem.Nejsem nejmladší proto prosím o radu a nasměrování.Děkuji
 

DeletedUser1770

Guest
tak jsem vše udělala jak jste mi poradili a je to stejné,při vylepšení se zobrazí hláška o interní chybě
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Pokud tvé potíže přetrvávají, napiš na herní podporu. Moc rádi ti pomůžou.;)
 

DeletedUser1936

Guest
Dobrý den. U mě to stejné.. :-( Zjistila jsem ale že nemohu vylepšovat jen mezi úrovní ( jiná velikost budovy). Pokud budově zůstane stejná velikost, vylepšit mi jde. Já jen kdyby se někdo divil, že něco vylepšit jde bez problémů.. Píšu na podporu. Pěkný večer přeji
 

FM87

Znalec fóra
Zdravím, dnes jsem také narazil na tento problém u vylepšování zbrojnice (přechod na jinou velikost budovy). Měl jsem k dispozici volbu „Přesunout a vylepšit“ a pokaždé to skončilo chybovou hláškou. Ale jakmile jsem udělal kolem zbrojnice více místa a zůstala jen volba „Vylepšit“ bez přesunu, funguje vše v pořádku. Tak snad to někomu taky pomůže.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Bohužel musím potvrdit, že pokud se snažíte vylepšit budovu, kdy se zároveň mění její velikost, dochází za velmi specifických podmínek k zobrazení interní chyby. Než se nám tento problém podaří opravit, mohu doporučit návod hráče @FM87, tj. před vylepšením vytvořit dostatek prostoru, aby se budova nemusela přesouvat.
 

DeletedUser2070

Guest
Taky se mi to dnes stalo u zbrojnice z lvl 19 na lvl 20. Stačilo vymazat historii a cookies a bylo po problému. Ani místo jsem si nepotřeboval udělat. Asi jak u koho :)
 
Nahoru