• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Geocaching

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5665
  • Vytvořeno

DeletedUser5665

Guest
Tak to je vazne nazor znalce tohleto... jedna nezdarena akce v Praze, par lidi, co se nepripravilo a hned je to konicek, u kteryho muzes prijit k urazu... promin, ale k urazu muzes prijit pri kazdy zabave a pokud jsi neznaly, nepripraveny, tak muze byt nebezpecny uplne vsechno...
 

DeletedUser5665

Guest
Ten znalec, mela byt ironie ;)Tak to pak nechod radsi ani ven... :D Protoze za svuj zivot, jsi prosel okolo tisice kesek :p Zazrak, ze jsi celej teda:eek::D
 

DeletedUser6203

Guest
Geocatching hrajeme celá rodina. Podstatě je to jeden z mála důvodů proč si vůbec někam vyjít jako rodina.
 

DeletedUser5665

Guest
Moje rec :) Kolik uz mate nasbirano a jak dlouho chodite? :)
 

DeletedUser1977

Guest
Taky hledám a chodím po místech které bych díky nim nikdy nenavštívil.. a že těch míst je :)
 

DeletedUser6399

Guest
Ahojky taky hledáme s přítelem, ten teda už delší dobu, já jen dva roky, ale hrozně mě to baví. Jdeme na procházku s jasným cílem, najít a zalogovat :-D U nás máme udělanou celou stezku z asi 35 kešek, jsou cca po 400 m od sebe a je to úžasná procházka. A když jsou některé težší, tak je to správný adrenalin, ale člověk musí znát své možnosti (a to platí přeci u všech sportů, aktivit a zábav) :)
 

DeletedUser3281

Guest
No tyhle "stezky" po 400m to je většinou to nejhorší, co na geocachingu můžeš znát, je to prostě honění bodů o ničem, naopak nejlepší keše se většinou vyznačují tím, že je jedna jediná na kilometru a často v nepřístupném terénu, kde najdeš topovou vyhlídku, jeskyni či přírodu úplně bez živáčka ale po cestě se pořádně ušpiníš, podřeš nebo minimálně něco roztrhneš. To je dle mě smyslu geocachingu proč to většina kdysi začala hrát, nikoliv sbírat petky u silnice po minimální vzdálenosti, to je pak už jak sbírat pokemony :) Ze začátku jsem tyhle nic moc kešky i sbíral ale poslední roky kolem tohohle odpadu projdu a ten bod mě nezajímá, odlovím už jen to co je zajímavé. Stejně tak bych žádnou takovou petku nikde nezaložil, všechny kešky co jsem založil jsou těžší a nebo minimálně zajímavější, ostatně taky sbírají FP což člověka pak těší. Ale jinak geocaching sport není, minimálně ne ten kde nelezete s vybavením pod skalách, stromech. Já osobně to považuji za zdravotní procházky.
 

DeletedUser6399

Guest
Taky jsme měli už i lezecké, ale na ty se člověk musí vyloženě vypravit. Já mám naopak ráda, ty procházkové. A co úplně miluju jsou wherigo. Škoda, že jich není tolik.
 

SefeOne

Kolemjdoucí
Taky hledáme i s ženou a všechny naše děti též. Je to taková relaxační zábava nejvíce když hledáš někde v cizině. Aspoň se poznají různá zákoutí republiky a světa. Mnoho lidí má nás "kačery" za blázny, ale kdo neskusí, neví..................................... Jde hlavně o zábavu, pobyt v přírodě a taky trochu poznání. A "vo tom to je"
 

DeletedUser6399

Guest
Než jsem to vyzkoušela, tak mi to přišlo taky nudné a zvláštní. Ale díky keškám jsem objevila místa, o kterých bych neměla šanci se dozvědět :)
 

Migiart

Kolemjdoucí
Ahoj, já se geocachingu věnuji příležitostně. Každý si může vybrat obtížnost terénu a kam půjde. Je to hra, která má zvednout lidi od počítače nebo televize a vzít je ven na neobvyklá místa.
 
Nahoru