• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Funkce Ignorovat vybraná vlákna ve zprávách

Co udělat s nově aktivovanými vlákny zpráv

  • Ponechat zasílání nových zpráv u všech smazaných konverzací

    Hlasy: 1 5,6%
  • Umožnit ignorovat zvolené smazané konverzace a dostávat nové zprávy u ostatních smazaných konverzací

    Hlasy: 7 38,9%
  • Zrušit aktivaci všech smazaných konverzací, návrat do stavu před verzí 1.120

    Hlasy: 10 55,6%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    18

Prealiena

Velmistr písma
V souvislosti s novou verzí 1.120, která umožňuje aktivaci dříve smazaných vláken konverzace, bych přidala možnost tato vlákna ignorovat.

Důvod: Zprávy jsou často používány pro systém výměny VB v divech. Hráči, kteří preferují jiný systém vylepšování divů, tato vlákna smažou. Kvůli aktivitě v daných vláknech jsou tito hráči nuceni mazat ta samá vlákna několikrát denně. Což může vést k nechtěnému smazání jiné užitečné konverzace, nebo naučené ignoraci zpráv obecně. V obou případech to znevýhodňuje jak hráče, tak celé společenství.

Možnost ignorovat znovu aktivovaná vlákna by umožnila hráčům lepší kontrolu přijímaných zpráv při zachování možnosti dostávat nové zprávy u omylem smazaných vláken, což byl asi původní záměr této změny.
 

luterina

Veterán
"Zrušit aktivaci všech smazaných konverzací, návrat do stavu před verzí 1.120" ..a na PC verzi přidat vyskakovací okno, které by vyžadovalo pro smazání zprávy potvrzení. Měla bych tak možnost se rozhodnout, jestli zprávu nebo vlákno smažu nadobro nebo ne, tak, jako je tomu na mobilní aplikaci. Pro toto bych hlasovala.
 

Ludi

Veterán
Výborný návrh, samozřejmě podporuji. Já už divy moc nevylepšuji, takže kolečka na výměnu divů nechávám ostatním členům společenství. Jako velitelka potřebuji zprávy na komunikaci s jednotlivými hráči a množství zbytečných zpráv mi znesnadňuje rychlý přehled v korespondenci.
 

DeletedUser5831

Guest
Uvítal bych přidat do nastavení možnost vypnout a zapnout znovuobnovování zpráv. Stejně jako tomu už je u zobrazení potvrzení diamantů nebo automatické přesunutí na lepší pozici.

Je spousta spolků ve kterých mají vlákna na výměnu VB v divech ale všichni se toho neúčastní. Ty z nás koleček neúčastnících se to nesmírně irituje.

Zprávy by se nadále obnovovaly a ti co o to nestojí by si to jednoduše vypnuli a všichni budou spokojení.
 

Hexik

Znalec fóra
ano dava to smysl kdyz o zpravy nestojis aby ti tam vecne nesvitily

osobne kolecka pouzivam ci soukrome zpravy v tomto smeru je taky mozny vyvoj trebas po nejakem poctu ty nejstarsi zpravy odmazavat tak aby to slo normalne otevrit a nemuselo se delat nove vlakno
 

Lovec Krys

Legenda
Ano, ještě jednou jsem pro - na betě se 6 spamovacími výměnnými vlákny už uvažuju mezi variantou číst zprávy jednou denně a nečíst je vůbec, protože přes ten výměnný spam vůbec nevidím, zda mi někdo něco píše a ikona zpráv mi svítí neustále bez ohledu na to, kolikrát denně těch 6 vláken smažu.
 

luterina

Veterán
ono už tak je celý ten koncept zpráv dost nepřehledný, uvítala bych v systému zpráv, obzvláště těch hromadných, nějakou k lepšímu změnu, hodilo by se mít jak osobní, tak i na vláček a na DS, ty zprávy v extra složkách..., jak je to teď, tak je to docela nechutný guláš
 
Nahoru