• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová jednotka Flavici: Avalla'ch

DeletedUser112

Guest
Elfská elitná jednotka presiaknutá mágiou lesných tíšin Elvenaru. Títo bojoví mágovia sú vycvičení pre boj zblízka, pri ktorom využívajú svoje magické schopnosti.

Poškodenie: 86-106

Životy: 150

Veľkosť: 5

Atribúty

Rozsah pohybu: závisí od veľkosti poľa (viď. špeciálne schopnosti)

Rozsah útoku: 1

Odplata útoku: 1

Útočný bonus: +70% ťažkoodenec, +30% ľahkoodenec

Obranný bonus: -60% obrnený strelec, -60% strelec

Špeciálne schopnosti

Teleport- mocný Dych lesov Elvenaru spôsobí, že sa Avalla'ch rozplynie v hustom čiernom dyme a zjaví pri cieľovom objekte pre útok. Tým istým spôsobom sa potom vie stiahnuť do bezpečia (5 políčok od zasiahnutej nepriateľskej jednotky). Pokiaľ nepriateľská jednotka má možnosť odplaty útoku, Avalla'ch sa stiahne až po prijatí rany. Ak táto možnosť nepriateľovi chýba, Avalla'ch sa spratá hneď.

Kliatba prebodnutia

 

DeletedUser34

Guest
vav to je nádherné toto je najkrajšia kresba čo tu je super krásne flavici
zatiaľ najkrajší bojovník čo som tu videl
 

graywolff

Guest
Mně se tohle taky líbí, docela ta jednotka zapadá do konceptu hry. No a nakreslená a popsaná je skvěle.
 

DeletedUser112

Guest
Tak ten je nádherný! A ta magie z toho úplně sálá. Skvělá práce.

Ďakujem, je to taký môj fešák ;) podobných kresieb mám viac

Mně se tohle taky líbí, docela ta jednotka zapadá do konceptu hry. No a nakreslená a popsaná je skvěle.

Aj tebe dikíčko. Chcela som, aby sem zapadol. Načo vymýšľať novú rasu, keď dve príťažlivé už v hre zakomponované sú a dá sa k nim napasovať fúra rôznych jednotiek :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru