• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení filips

DeletedUser133

Guest
Ahoj,
tak bych se asi taky mohl představit... Už tuhle hru hraji jeden den a hodlám u ní zůstat... Jmenuju se Filip

Bydlím v Turkovicích, mám rád PC,tablet,..........
Jsem hodnej ale někdy hodně zlej

Takže tím bych se asi rozloučil.

S pozdravem filips
 

DeletedUser98

Guest
I já Tě vítám mezi námi, jsem tu také jenom pár dní a líbí se mi tu. Je fajn, že nás lidí začíná přibývat :)
Hezké chvíle přeje Batulka
 

DeletedUser76

Guest
Ahoj Filipe,již zde po druhé , tak teď nevím jestli je Ti vážně deset ,viz jak jsi zapsal do téma kolik je Vám let a pokud ano, tak jsi šikovný.
Shlédla jsem Tvé webové stránky . To jsi dělal sám ? A nebo Ti není deset? A pak je zde ještě jedna možnost a to ta ,že v mých očích jsi génius ohledně počítače;)
Já jsem ráda,že vím kde mám ENTER:D
 

DeletedUser133

Guest
Město Modroočko, má svůj prales ,zátoku a stezku

Močálový prales
(Swamp forest)

image.php


Modrá zátoka
(Blue bay)
image.php


Kamenná stezka
(Stone trail)

image.php

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser133

Guest
Býk - znamení zvěrokruhu

[SPOILER = "Býk"]
znameni-zverokruhu-byk.gif
[/ spoiler]

s11593.gif



symbol_znameni_stredni_2.png
Býk - Znamení zvěrokruhu

Narození : (19.4.) 22.4. - 19.5. (22.5.)
Živel : Země
Vládce :
planeta-mensi-cb-venuse.png
Venuše
Kov : Měď
Přednosti : Trpělivost
Slabiny : Bouřlivost, tvrdohlavost

Býk - Stručný rozbor znamení zvěrokruhu

Charakteristika
Znamení Býka dává lidem, kteří se v něm narodili klidnou trpělivou povahu, cit a vztah ke všemu krásnému a příjemnému, co život poskytuje. Býci jsou často uzavření lidé, kteří se ani vůči nejlepším přátelům nezbavují zcela odstupu, i když vůbec nevyplývá z jejich domýšlivosti, ale spíš jim není dopřána radost vypovídat se.

Lidé narození ve znamení Býka jsou velmi konzervativní, což se projevuje už tím, jak dbají na formy chování, na oblečení i na styl bydlení. Nedá se tvrdit, že jsou zaměření proti všemu modernímu, ale trvají na kvalitních materiálech, na dokonalém zpracování a hlavně na ověřených hodnotách. Spočívá to i v tom, že tito lidé ke svému štěstí potřebují pocit jistoty a tímto vším si k tomuto pocitu pomáhají. Znají hodnotu věcí i majetku a značnou část svého úsilí dávají do jeho získání, protože ony zmíněné jistoty chtějí dopřát i svým potomkům. Pokud se zdají tito lidé sobečtí, je to mylné zdání, protože sami jsou velmi nenároční, ale jsou hnáni představou, že jejich rodina musí dostat to nejlepší. Citové a rodinné zázemí je další součástí jejich jistot a jak jsou starostliví vůči svým dětem, jsou pozorní i ke starším rodinným příslušníkům, bez poctu, že se obětují.

V práci jsou tito lidé velmi přesní a spolehliví. Protože vědí, co je povinnost, snaží se nedat prostor svému jinému rysu a to je pohodlnost. Lidé narození ve znamení Býka netrvají na tom, že by museli za každou cenu sportovat. Podniknou nanejvýš pěší túru, na jejímž konci bude vzácná umělecká památka, která není dosažitelná jiným způsobem. Jen vlastní rodina, umělecké zážitky a dobré jídlo jim stojí za vynaložení námahy.

Protože jsou Býci narození pod vládou Venuše, mají nesmírně vyvinutý smysl pro umění a mnoho lidí narozených v tomto znamení je mezi aktivními umělci, a to od architektů po zpěváky.

Tito lidí jsou dbalí své pověsti a i kdyby je práce nebavila, splní své povinnosti na úrovni. Umějí se soustředit na práci, aby zbytečně neztráceli čas, který nutně potřebují k tomu, co pro sebe považují za nezbytné: přečíst si knihu, zhlédnout výstavu nebo se projít parkem. Nejsou to ale planí fantastové. Vědí, co znamenají peníze a umí s nimi zacházet prakticky a rozvážně.

Známé osobnosti narozené ve znamení Býka

Marie Terezie, Alžběta II., Adolf Hitler, Dáda Patrasová, Jiřina Bohdalová, Honoré de Balzac, William Shakespeare Salvador Dalí, Ella Fitzgeraldová, Sigmund Freud, Petr Hapka, Jaroslav Hašek, Cher, Jan Pavel II., Karel Kachyňa, Oldřich Kaiser, Karel IV., Vladimír Iljič Lenin, Josef Mánes, Jack Nicholson, Michelle Pfeifferová, Barbara Streisandová, Shirley Tempel-Blacková



Více zde: [SPOILER = "Klik má některé"] http://znameni-zverokruhu.najdise.cz/byk-znameni [/ spoiler]


Kdo by chtěl vědět nebo přečíst o svým znamení klikněte na tento odkaz ve spolieru

[SPOILER = "Klik"] http://znameni-zverokruhu.najdise.cz/
[/ Spoiler]


Hodně doufán jestli to někoho zaujalo

S pozdravem filips


 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
Zdravím Tě můj milý příteli filipsi,
děkuji Ti za Tvé představení a samozřejmě mě zaujalo. ;)
Velmi mě potěšil Tvůj výsledek horoskopu, neboť moje nejlepší přítelkyně a především můj tatínek, jsou taktéž narozeni ve znamení Býka.
Já jsem ve znamení Berana. :D
 

DeletedUser34

Guest
no ja som tiež v znamení Býka ale čo som tam čital 3/4 nesedi hmm to je len taka zabava horoskop :))))
 

DeletedUser133

Guest
Tibetský horoskop
20151107144689078175674.gif

Dnes mě zaujala @\*Luna\*
Jezerní želva
Rok narození: … 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006…

Svůj osud řídí lidé zrození ve znamení Jezerní želvy samostatně, umějí vytvářet podmínky příznivé k realizaci toho, co si umínili. Jsou něžní a věrní, jsou jim cizí intriky a jakákoli vychytralost. Neměli by však zapomínat, že ne všichni lidé kolem jsou stejně milí a nevychytralí.

S kým se přátelit: s Ochráncem ohně
Koho se obávat: Kovového gongu
Šťastná čísla — 8, 20, 30.
Údobí rozkvětu— duben

20151107144689078175674.gif


Tento horoskop můžete najít i na našem Fórum zde (
Představení *Luna*)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser133

Guest
Slavíme podzim!!
Tak tohle jsem dělal 2 týdny ale je to překrásný

Podzimní list
q93uF.jpg
Sj6fU.jpg
IfZ13.jpg



Tohle je drahá pilka!! (přes 2 tisíce Kč )

Pilka
iADmt.jpg

Jak řezáme s tátou :)
MLA42.jpg
gdb2l.jpg
hP5Ks.jpg
Kh0rN.jpg
VIEry.jpg

Kousky dřeva
fRmLt.jpg

Co nám z toho zbylo? :)
loPz.jpg
HtqT6.jpg
ilCut.jpg

At' je to hladký
XIs9J.jpg



Více zde

Anketu najdete zde

Moc děkuji za 3 nový hlasy

 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru