• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Fénix

1f2i3f4a5

Kolemjdoucí
Dobrý večer.
Hrál jsem poslední kapitolu Fénixe. Při plnění úkolů jsem zjistil, že se mi do mé taktiky nehodí a začal jsem přetvářet získané rozšíření na staršího Fénixe. A teď mi zbylo jedno rozšíření posledního Fénixe a v Magické laboratoři to chce k přetvoření na rozšířeni staršího Fénixe dvě rozšíření z posledního Fénixe. Co s tím? Mám ho rozložit nebo počkat, jestli třeba se neukáže k přetvoření na rozšířeni staršího Fénixe k doplácení třeba zlaťáky nebo diamanty.
Děkuji za odpověď
 

Deleted User - 500563

Guest
Pokud dobře rozumím, tak Ty si chceš vylepšit starého fénixe pomocí nových artefaktů, které jsi získal v posledním eventu. Určitě bych počkala, smazat artefakt můžeš kdykoliv. Blíží se Dobrodružství společenství a tam bude možnost získat artefakt nového fénixe.
 

Deleted User - 500563

Guest
Podle informací, bude možno směnit artefakty do 6.května Je to i v oznámení, které se objevilo i přímo ve hře.
 

1f2i3f4a5

Kolemjdoucí
To vím, ale mě zbylo jen jedno rozšíření posledního eventu. A já nevím co s tím. Děkuji za odpověď.
 

Lovec Krys

Legenda
@1f2i3f4a5 Máš 2 možnosti - získat dalšího z dobrodružství společenství (dnes začíná, jeden je jako odměna za dokončení druhé trasy, druhý je za dokončení třetí trasy) a nebo počkat rok na další fénixí event.
V žádném případě bych artefakty nerozkládal a to ani artefakty těch budov, které nechceš stavět. Nikdy nevíš, kdy se budou dát využít a ve hře je spousta jiných blbostí na rozložení. A pokud hraješ/budeš hrát věž, budeš mít úlomků dost i bez rozkládání věcí. A v nadcházejícím květnovém eventu bude spousta drobného bordelu na rozložení.
 
Nahoru