• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Eventy a kouzla

Najdana

Znalec fóra
Zdravím.
Prosím o vysvětlení, proč je "Krmení(pro fénixe)" zařazené do kolonky kouzel, když ho eventy jako kouzlo neakceptují? Když v řemeslné výrobě vykraftím první z tří nabízených kouzel z kouzelné akademie a převezmu je, tak event je přijme jako splněný úkol. Proč tedy nefunguje stejně krmení?
 

aikomi

Mistr slova
Podle mne je to proto, že to krmení vycraftíš, nikoliv že vyrobíš to kouzlo jako takové přímo v akademii. Krmení získáš pouze v řemeslné výrobě.
 

Najdana

Znalec fóra
Ano, to jsem si taky říkala. Ale když vykraftím v řemeslné výrobě kouzla jako je magická výroba atd..., tak to pro eventy funguje. Vezme to jako splněný úkol. Proč ne tedy krmení?
 

aikomi

Mistr slova
Asi proto, že ostatní kouzla můžeš libovolně v akademii vyrobit, což u krmení nelze, není na to ikonka.Proto se to nezapočítává do úkolů. Jinak si to vysvětlit nedokážu.
 

Najdana

Znalec fóra
Tak ono to tak nejspíše bude, jinak si to taky neumím vysvětlit. Krmení je jediný předmět, který se dá jen a jen vykraftit. Je však zařazeno do kouzel a event požaduje - získej libovolné kouzlo. V tom případě se nejeden hráč muže na to chytit a zbytečně kraftit v rámci eventu.
 

Lovec Krys

Legenda
@Najdana Je to trošku matoucí díky tomu umístění v inventáři, ale možná nám nechtěli přidělávat další záložku inventáře, tak jídlo šoupli mezi kouzla.
Pro eventy je tedy nejlépe si pamatovat, že získat libovolné kouzlo se dá splnit získáním kouzla, které se dá vyrobit v akademii kouzel na první záložce (tzn. Síla zásob, Magický dar, Magická výroba, Inspirující rozjímání, Spojovací činidlo).
 

DeletedUser5474

Guest
Tak ale já si myslím, že by se krmení mělo započítat, protože když si třeba vezmeš div dračí opatsví, tak tam za každé použité kouzlo získáš manu a když použiju krmení, tak se mi vždy mana přidala, tak to mají jenom tady v eventu nějaké divné.
 

DeletedUser6390

Guest
Nabízím k prodeji nějaké "ptáky" z minulého eventu, je mi líto je rozemlít a místa pro ně nemám, včetně zobání, bohužel na tržišti tuto možnost nemůžu najít.
 

DeletedUser4336

Guest
A máš je řádně okroužkované? Já chtěl takhle v minulé kapitole směňovat manu, a taky to nešlo.

Jinak dík za připomenutí toho opatství a přidání many za žrádélko, já věděl, že byla nějaká situace, která vysvětlovala, že se jedná o regulerní kouzlo (jen se mi nechtěla nějak vybavit). Jenže hra je stále složitější a prokombinovanější, že se podobné situace budou stále častěji stávat, když nebude v úkolu jasně uvedeno, že se počítá jen to a ne tamto.
 
Nahoru