• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Eventove Budovy

Pardiac

Znalec fóra
Zdravim, chtela jsem se zeptat jak funguji eventove budovy. Na dva roky jsem prerusila hru, takze ted zadnou nemam. Jsem trochu na stiru s manou a naskytla se mi nabidka na vyrobu majoveho stromu v craftingu, ktery dava take manu.

Rozumim tomu, ze eventove budovy se pak vylepsuji pomoci KR, ale na Ty nedosahnu protoze nejsem ve spolecentstvi (spolecenstvi mam jenom kvuli turnajum, ale jsem tam sama takze do 4. truhly nedojdu).

Otazka zni, kdyz postavim ten strom, zda mi bude produkovat taky manu, jelikoz jsem v kapitole X. Podle tabulky od iDavise strom v teto kapitole manu produkuje. Ale je to mysleno az na desate urovni (resp. od 5. jak naznacuje druha tabulka), nebo na te zakladni a pak k tomu bonus? Nebo kdyz je ten strom jen level 1 tak manu nedava protoze u bonusove tabulky bude mana az od Levelu V?

Kdyz kliknu na budovu (zatim se jen vari) tak produkce many videt neni. To by mi pak ta budova byla na nic. Je mana myslena jako bonus, ktery zacne az na 5. urovni, nebo je to mysleno tak, ze se na pate urovni k mane prida jeste nasobek 1.1 z puvodni 1. urovne kdyz jsem ji ziskala v kapitole X, ktera spada uz do kategorie produkce many.

Tady jsou Ty dve tabulky. Dekuji.

1605871102580.png


1605871143826.png
 

GorGlin

Veterán
Manu dostaneš až na lvl 5, takže je ti k ničemu, protože pravděpodobnost že získáš artefakty je v nedohlednu
 

Pardiac

Znalec fóra
Ok, diky, taky jsem se mohla zeptat nez jsem na ten recept klikla. A vlastne mi doslo ted, ze na urovne potrebuju artefakty, vylepseni pomoci KR je jeste asi dalsi atribut/vylepseni uz dosahnute urovne. Taky jsem trochu doufala, ze kdyz se ta budova stavi z receptu, tak ten level se prispusobi te kapitole od kdy je mozne vyrabet manu.
 

Lovec Krys

Legenda
@Pardiac Dokud nedokončíš kapitolu čarodějů a draků, můžeš vesele vyrábět Festivalové obchodníky (od půlčíků budou místo many produkovat semena).

Další možnost je připravit se na zimní event a doufat, že tam budou budovy na manu (zatím nebyly, ale event ještě na betě poběží přes 3 týdny, takže by být mohly).

KR = královská rekonstrukce - posune budovu o kapitolu dál. Spotřeba je 1KR za každé políčko dubovy (budova o rozměrech 4x4 spotřebuje 16KR).
Na zisk artefaktů (povýšení evoluční budovy na vyšší stupeň (nemění se kapitola budovy)) u starších evolučních budov zatím můžeš doufat jen u fénixů (originálních 3 z r. 2019) a medvědů (originálních 3 z r. 2019) a to jednou ročně ve fénixím a zodiakovém eventu formou výměny v akademii kouzel (naposledy 2 artefakty nového medvěda za 1 artefakt medvěda starého).
 

Pardiac

Znalec fóra
@Lovec Krys - ten festivalovy obchodnik je presny nazev? Jeste jsem ho nezahlidla v receptech (jedine potulneho kupce, ale ten dava zbozi, ktere nepotrebuju).

S tou KR uz rozumim. Predpokladam, ze to ma smysl az kdyz do te kapitoly pomoci vyskumu dojdes, kapitolu s tou budovou asi predbehnout nemuzes. Takze kdyz to nevylepsis pomoci KR a mas budovu postavenou v predchozi kapitole, tak to neni automaticke, ze zacne davat zbozi podle nove kapitoly, ale na to prave slouzi ta KR, aby si ji nemusel bourat nebo mit jen na okrasu.
 

Lovec Krys

Legenda
@Pardiac Ano, je to tahle budova:
1605879712767.png

V kapitolách Lesních elfů a čarodějů produkuje manu.

KR máš omezený přísun, takže já s nimi vylepšuji více méně jen starý set na suroviny/manu a několik evolučních kulturek (ohnivého fénixe a medvědy).
 

Pardiac

Znalec fóra
@Lovec Krys - dekuju za odpoved, uz mi je to jasny. Vypada to, ze se mozna poohlednu po nejakem spolecenstvi, takhle mi pak ujizdi vlak hlavne prave kvuli KR, ale i plankum.
 
Nahoru