• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Elwen

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2457
  • Vytvořeno

DeletedUser2457

Guest
Ahoj, jmenuji se Jana (pro přátele Jochy), stáří mé se momentálně odhaduje na 24 let. Celý život žiji daleko na severu odříznutá od světa v "libereckém slumu" jménem Jablonec nad Nisou. Hodně čtu, dělám atletiku, miluji historii, maluji, chodím střílet a šermovat, hraji na kytaru a flétnu. Mám moc ráda sci-fi a fantasy. S manželem hrajeme hodně her (jak počítačový, tak i karetní a deskový - doma to spíše vypadá jak v hráčském doupěti :D) A s legem, které patří mým dětem, si vyhraji víc než ony.

Dřív jsem hrávala hry jako Battleknight, Ikariam, KingsAge a mnoho jiných. Přestalo mě bavit pořád začínat od začátku. Nejsem podlý "oprsklý" hráč, který jen útočí a bere. Nakonec jsem narazila na Elvenar a jsem strašně moc ráda. Hra mě baví a doufám, že u ní vydržím co nejdéle. :)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj, vítám tě tu a přeji ti, ať se ti tu líbí.;) Pokud ráda hraješ hry, můžeš se zapojit i zde na fóru v herním koutku. Jestli máš nějaký tvořivý talent, můžeš se pochlubit zde.:)
 

DeletedUser1198

Guest
Tak to Ti přeji hodně štěstí a ať se Ti Elv líbí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru