• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Elvenarové - Pokladnice vědění

Gluszny von Suchau

Kolemjdoucí
Ahojte, potřebuji poradit prosím.
Potřebuji ve městě zprovoznit Pokladnici vědění z kapitoly Elvenarové. Zkoušel jsem vše - napojit na silnici, na portál i na obytnou budovu, a pořád nic. Pořád to je zatměnené a budova nefunguje, poradí mi prosím někdo kde ji mám umístit aby konečně fungovala?
Děkuji moc, mám to postavené 14 dní a nevím co s tím a na wiki nic napsaného není. Děkuji
 

Angedev

Velmistr písma
Citace z Wiki:
V této budově se používají všechny produkce - z ateliéru, statku a továrny, k vytvoření speciálních produktů - manifestů a sbírek. Pokladnice vědění musí být propojena se všemi výše uvedenými budovami, aby bylo možné vyrábět manifesty a sbírky.
Dovolila bych si tedy nesouhlasit s tvrzením, že "na Wiki nic napsaného není" ;)
 

Elvinka12

Učedník
odpoved uz mas ale najit ji muzes i primo ve hre pri stavbe budovy je vzdy mezi tim co vse je potreba na stavbu i take nutne napojeni
coz muzes vyuzit i v jinych kapitolach, co kapitola to trosku jiny system
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2023-10-01 122514.png
    Snímek obrazovky 2023-10-01 122514.png
    387,2 KB · Zobrazení: 33

Gluszny von Suchau

Kolemjdoucí
Děkuji, toho jsem si nevšiml, no hledal jsem přes mobil a je fakt že i hraji přes mobil, takže to jde vidět jinak než přes PC. Přesto děkuji všem
 
Nahoru