• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Elvenar - chyby v zobrazení

Eragon92

Znalec fóra
Ahojte,

chci se zeptat taky se vám nezobrazuje na mapě ten stan v rohu který ukazuje postup v turnaji? Já ho tam jednou mám pak zase ne, ale 80% času se mi ve hře neukazuje.

A také mám problém se zobrazením vylepšením kasáren, místo obrázku kasárny se mi tam objeví vzhled budovy kterou jsem navštívil naposledy.
 

Magni

Guest
Zdravíčko! :) Přiznám se, že vůbec nemám představu o tom, jaký stan by měl na mapě v rohu být. Jediné, kde něco má být, je ikonka stanu, která se zobrazuje na dolní liště při procházení mapy. Myslíme tedy to stejné? Pokud ne, zkuste to trochu rozepsat a popsat, kde a jaký stan tam (ne)máte. Ideálně screen, ať vidíme to stejné co vy. To samé druhý problém, tam by byl vhod také screenshot.
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak první problém vyřešen... Nevím jak se mi to stalo ale spletl jsem se kdy se má ukázat :D. Šlo mi o stan který se ukáže, když se vybere provincie v turnaji. Je v levém horním rohu a ukazuje stav bodů dané truhly.

A k té zbrojnici - už ji vylepšuji bohužel tak uvidím jestli daný problém přetrval, ale pokud si to myslím správně tak problém zmizí. Jde o vylepšení zbrojnice z Elfí na Orčí tzn. přechod z 19 lvl. na 20 lvl.
 

Magni

Guest
Občas se stává, že flash někdy ukazuje mylné informace, například při načtení města. Ať už například obrázek nebo třeba hodnoty, když hráč zajede na budovu. Stane se to vždy jednou, pokud hráč na budovu zajede myší znovu nebo tuto budovu otevře, je již vše v pořádku. Zřejmě tedy něco na tento způsob. Pokud by chyba nadále přetrvávala, určitě nám napište na herní podporu :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Ano o tom to problému vím ale zkoušel jsem opakovaně najíždět na budovu, aktualizovat hru ale bez výsledku. Šlo mi hlavně o to zjistit jestli to dělá jen mě nebo jde o globální problém.
Ještě uvidím co se stane až budova přejde do Orčího stylu

@Magni tak je to přesně tak jak jsem si myslel - chyba v obrázku je pouze při přechodu z 19 lv. na 20 lvl. Pak už to zase ukazuje správně
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru